VIDEO: Ieva Florence-Vīksne pārsteidz garāmgājējus Rīgā

tautaruna.lv 19.sep
 
Dmitrijs Suļžics/F64
Aktrise Ieva Florence - Vīksne sociālajā vietnē Instagram dalījusies ar video, kurā atainota viņas un draugu akcija, iepriecinot rīdziniekus ar rudenīgiem ziediem.

"Lai arī neesam vienādi, mēs esam kā viens"! [...] kopā ar draugiem organizējām akciju, kur rūpējāmies, lai pozitīvā saikne starp cilvēkiem ir atgriezeniska un nepazūd arī ikdienas gaitās! Ar rudenīgiem ziediem iepriecinājām Rīgas iedzīvotājus. Vienkārši, lai izteiktu komplimentu par to, ka ir skaisti savā būtībā! Vairosim pozitīvas emocijas kopā!" par iniciatīvu stāsta Ieva.

Publicētajā video redzams, kā Ieva kopā ar vīru un draudzeni uz riteņiem, kuru grozos salikti ziedi, brauc pa Rīgas ielām un dāvā puķes sastaptajiem cilvēkiem.

Video izpelnījies Ievas sekotāju ievērību, kuri priecājas par šādu pozitīvu akciju. "Tik jauki! Skatoties vien milzu smaids sejā!" teikts vienā no komentāriem.

View this post on Instagram

A post shared by Ieva Florence - Vīksne (@ieva_florence) on

Komentē 2

 
Anonīms
 

Ticu, ka nāks Roberts un pateiks kaut ko par hamburgeriem.

19.septembris Atbildēt

Pirms pāris gadiem Hesburgerā visi geibētāji varēja iekosties sulīgajā Florences burgerī, pie Salaspils pat bija liels reklāmas stends ar milzīga izmēra Florences burgeri. Bet, kā apprecējās, tā sulīgais Florences burgeris no Hesburgera pazuda

19.septembris Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 2:21

Jaunākās diskusijas