Koha dalās atklāsmē par savu privāto dzīvi

tautaruna.lv 14.sep
 
Ekrānšāviņš no Instagram
Bijusī Latvijas svarcēlāja Rebeka Ibrahima (Koha), kas nesen pārgaja islāmā un kļuva par precētu sievu, sociālajos tīklos pavēstījusi, ka ir pagājuši astoņi mēneši, kopš viņa iepazinās ar savu vīru Kataras diska metēju Moazu Mohamedu Ibrahimu.
Runājot par astoņiem kopā pavadītiem mēnešiem, Rebeka raksta, ka šajā laikā bijuši gan saldi, gan rūgti, priecīgi un skumij, viegli un pārbaudījumiem bagāti brīži, bet neatkarīgi no tā, kas notiek, Rebeka ir pateicīga Dievam par Moaza ienākšanu viņas dzīvē.

"Katrs skatiens, katrs skūpsts, katrs apskāviens liek aizmirst par sliktajām lietām, un es vienkārši izbaudu to, ka man esi tu.
Varbūt tie ir tikai 8 mēneši, bet man tie ir ļoti īpaši 8 mēneši, un, protams, es vēlu mums vēl daudz kopā pavadītu gadu.
Es novērtēju katru mirkli ar Tevi! Mīlu Tevi un mīlēšu viemēr," raksta Koha.

Komentē 13

 
Anonīms
 

Vai tai sievietei maksā par šo plātīšanos?Vai Allaha pielūdzējām tas atļauts?kāpēc visiem katru dienu jāatgādina,ka viņa mīl savu vīru?Izskatās,ka viņa pati sevi un pasauli grib par katru cenu pārliecināt,ka tiešām mīl.Tā kā Kivičs.

14.septembris Atbildēt

Ko tad tu tupi komente,ja tas tev ir pilnigi pie pakalas,un tas pats ir parejiem idiotiem.

14.septembris Atbildēt
dzintra > marcis

Es ar Jums neesmu kopā cūkas ganījusi.Jūs te tupat un komentējat,nevis es.Es te pavisam reti parādos.

14.septembris Atbildēt

Laimīgi cilvēki nekad neplātās ar savu laimi. Tie to izbauda privāti. Šāda ikdienas plātīšanās tikai kārtējo reizi pierāda, ka kaut kas nav kārtībā.

14.septembris Atbildēt

Arābu mīlnieki ir vislabākie no Lv jau rindā stāv.

14.septembris Atbildēt

Naktī, kad viņu pamodina no miega,viņa var nosaukt savu vārdu, un kādu? Rebeka Koha, Salsabil Ibrahim, Rebeka Salsabil Ibrahim Koha, patreiz viņai pašai tas nav skaidrs.

14.septembris Atbildēt

Kā kristietis,musulmanei Rebekai,novēlu visu to labāko,lai Tev veicas! Un piebildīšu dievs ir viens,ja kāds netic,palasiet svēto grāmatu!

14.septembris Atbildēt
ivo

Kiviči 2...kuru interesē bijusī sportiste??bijusī sieviete?tagadējais sadzīves priekšmets....?,,,

14.septembris Atbildēt

Diska metēji koku arī var nomest?

14.septembris Atbildēt

Ja arī iepriekš kāds Latvijas čalis par viņu interesējās, tad tagad nāfig kādam vajadzīga precēta sieva?

14.septembris Atbildēt

ieteikums Kohai mazak publiskot savu dzivi Latvietim tas jau apniktu nemaz nerunajot pa Musulmanu tautibas veciem darunasies uz naza

14.septembris Atbildēt

Musulmanu sievietem atklasme par savu privato dzivi drikst dalities tik ar savu tuvako ,ne jau visai pasaulei ,vispar izbrina vinas neciena pret pienemtas relegijas vertibam iemidisanu dublos

14.septembris Atbildēt

Vai nu Rebekai būtu tik daudz pasaulei jāstāsta par atrasto laimi? Lai paiet kāds gads, tad paskatīsimies, ko viņa teiks. Galīgi apmulsis meitēns. Bet kā ar sportu? Latvijai zudusi olimpiskās medaļas pretendente.

15.septembris Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 12:59

Jaunākās diskusijas