Ceriņš ironizē par lēmumu Bruknas skandāla lietā

Viktorija Gabrjuna 10.sep
 
Rūta Kalmuka/F64
TV personība Aivis Ceriņš ironiski izteicies par lēmumu Bruknas skandālā, proti, par to, ka darba inspekcija izbeigusi lietvedību par nepilngadīgo nodarbināšanu Bruknas muižā.
Mikroblogošanas vietnē Twitter Ceriņš raksta, ka ap Bruknas muižu saceltā ažiotāza ir vien publiska paķengāšana.

"Nu tā..labākajās tradīcijās - paspārdīja,publiski paķengāja. Labi, ka vēl nelika publiski notupties ar pliku pēcpusi kā kodējam Artusam savulaik knābā, kuru,starp citu, līdzīgi mēģināja ar pasūtījuma lietu norakt. VDI secina, ka lāpstu un kapli jaunieši vēl drīkst izm.,lai strādātu!" raksta Ceriņš.

Tikmēr komentāros cilvēki pauž dažādus viedokļus - gan piekrīt Ceriņa teiktajam, gan raksta, ka notiekošais Bruknas muižā nemaz īsti nav VDI kompetence.

"Nu bet pēc būtības, tas nav ne darba inspekcijas, ne PVD jautājums, turklāt uz pārbaužu laiku visi bērni bija jau prom. Bruknas problēma bija pusaudžu pārlieka nostrādināšana un sodīšana nedodot ēst. Tur ir darbs citām institūcijām, kuras vēl strādā pie šīs lietas," teikts kādā komentārā.

Komentē 14

 
Anonīms
 

Vai tad visas rezerves jau izsmeltas?

10.septembris Atbildēt

Vismaz tik daudz labums, ka sarosījās dienesti, kuru tiešā pārraudzībā vajadzētu būt problembērniem. Cerībā, ka Bruknas kopienai tiks atvainošanās no samazgu lējējiem... Un prasīt atbildību no bērnu aizsardzības dienesta, ka nav veikuši savu tiešo pienākumu- aizsargājuši, glābuši bērnu/jaunieti, kamēr tas vēl ir bijis izdarāms ģimenes lokā.

10.septembris Atbildēt

Piekrītu Jums!

10.septembris Atbildēt

Indra: 100% piekrītu

11.septembris Atbildēt

NAV BRUKNAS PROBLĒMAS -- NAV BIJIS BRUKNAS PROBLĒMAS --PROBLĒMAS BIJA IR UN BŪS CITUR --- Tas ka tie kuriem ir patiesas peroblemas sāk smirdēt par ''bruknas problemām'' ir vk termometra rādījums -- N

10.septembris Atbildēt

Tā jau nu nav,ka tur nebija problēmas,nu tagad vismaz tur nebūs bērni un jaunieši kopā ar pieaugušajiem.Jā,jaunieši ir palaidnieki,bet tas jau nedod tiesības pret viņiem izturēties kā koncentrācijas nometnē.Ir jāudzina,bet cilvēkiem-pedagogiem,tiem kuri to prot darīt.Vienmēr jau dzīvē ir tā,kad ļaunums rada pretļaunumu,ne jau ar ļaunumu var panākt laabu rezzultātu.

10.septembris Atbildēt

Kā gan Tev gribētos, lai asinis līst straumēm, ne Tu tur biji tajā koncentrācijas nometnē, ne ko zini, bet vai kā ļaunums sirdi plosa, ka tur nav ne piektā daļa no žurnālistu saceltās ažiotāžas, ka tikai kādam galvu noraut, ka tikai kādu pazemot. Dots devējam parasti atdodas desmitkārtīgi - ļaunums rada ļaunumu akmeņu metējiem pašiem.

10.septembris Atbildēt

Kā tas ir audzināt, esmu pedagogs, neviens pedagogs nevar aizstāt ģimeni un veikt ģimenes funkciju, pedagogi māca noteiktu priekšmetu, izaudzināt var kāpostu dobē. Ņemšu vienu grūtdieni un audzināšu un izaudzināšu....tā runā tie, kuri reāli nekad nav strādājuši ar problēmu bērniem. Lūgt Dievu par viņiem ir efektīvāk. Labs skolotājs nekad nevar aizstāt visdraņķīgāko ģimeni, tā ir ...

10.septembris Atbildēt

Hmm..Ceriņš bija klāt kad it kā Artusam uz ceļiem bija KNAB jānometas? Kas Ceriņš ir , ka var tēlot pārgudro par jebkuru tēmu?! Cik profila augstskolas beidzis ja tiiiik gudrs?

10.septembris Atbildēt

"Ir jāaudzina,bet cilvēkiem-pedagogiem,tiem kuri to prot darīt." Tas nozīmē- ja neproti, tad netaisi bērnus! Ja nopietni, tad audzināšana sākas ģimenē- ja to sāk tikai skolā, tad tas process jau ir nokavēts.

10.septembris Atbildēt

Pastāstiet man,kas viņš ir tā TV personība Aivis Ceriņš? Es viņu pirmo reizi mūžā redzu,bet tiek pasniegts,ka ir TV personība Aivis Ceriņš!!!!Vai viņš ir varavīksnes biedrs vai kāds dziedošais? Ko viņš dzīvē ir sasniedzis? Paldies.

10.septembris Atbildēt

Diezgan labs raidījuma vadītājs. Skaistulis, sievietēm patīk, bet ir precējies un labs tētis. Un viņa vārdiem vairāk piekrītu kā nepiekrītu.

11.septembris Atbildēt

TV24 ir visai vienpusīgs skatījums uz lietām, t.sk. vēlme nomelnot!

11.septembris Atbildēt

bRONISLAVA dZENE UZRAKSTRIA PATIESUS VARDUS ,BET TAS cECIŅŠ tads muļķa žurnālistiņš vien ir ,kāau lielākādaļa žurnalistu .

12.septembris Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 14:49

Jaunākās diskusijas