Maija Armaņeva ierauta jaunā skandālā

Viktorija Gabrjuna 1.septembris 2020, 14:30
 
Ģirts Ozoliņš/F64
Nesen kļuvis zināms, ka influencere Maija Armaņeva kļuvusi par Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) kampaņas “Uzticies pārbaudot!” vēstnesi. Soctīklu lietotāji pauž nepamierinātību ar šādu lēmumu. Situāciju komentējis arī SPKC.

Kampaņas “Uzticies pārbaudot!” ietvaros SPKC sadarbībā ar Veselības inspekciju (VI) ir izstrādājis drošas skaistumkopšanas un tetovēšanas “likumus” - vienkāršus padomus, lai izglītotu skaistumkopšanas pakalpojumu saņēmējus un sniedzējus par dažādiem infekcijas slimību riskiem tādu pakalpojumu saņemšanas laikā, kas ir saistīti ar ādas pārduršanu un paaugstinātu inficēšanas risku.

Viena šo šīs kampaņas vēstnesēm ir influencere Maija Armaņeva. Par to viņa informēja arī soctīklos.

"Esmu piekritusi būt par SPKC kampaņas "Uzticies pārbaudot" vēstnesi, lai arī ar saviem sekotājiem dalītos pieredzē un informētu par to, kam ir jāpievērš uzmanība, saņemot skaistumkopšanas pakalpojumus, lai vizīte pie meistara būtu droša!" rakstīja Maija.

View this post on Instagram

A post shared by MAIJA ARMANEVA Content Creator (@maija_armaneva) on

Pēc šī paziņojuma soctīklos sākās aktīva diskusija, kurā pausts aicinājums atsaukt Maiju no kampaņas vēstneses lomas.

Tostarp, arī "Re:Baltica" redaktore Sanita Jemberga, kas vēršas pie SPKC: "Viņa [Armaņeva] melo par Covid-19. Ar to būtu jāpietiek, lai jūsu iestādei, vienalga, kādā kampaņā, netiktu laista pat tuvumā."

Negatīvu viedokli paudusi arī uztura speciāliste Ksenija Andrijanova, kas vēršas vēršas pie uzņēmumiem un valsts iestādēm, kas savu kampaņu komunikācijā izmanto influencerus.

"Slimību profilakses un kontroles centrs realizē kampaņu, kuras mērķis ir informēt cilvēkus par kaktu skaistumkopšanas "speciālistu" bīstamību - proti, ej pie sertificētiem meistariem uz atbilstošu iestādi, nevis nozvejo hepatītu kopā ar tetovējumu un manikīru. Ļoti jauki, tikai influenceris, kam tika uzticēts būt kampaņas vēstniekam, ir... Maija Armaņeva - insta zvaigzne ar, iespējams, vissliktāko reputāciju Latvijā," viņa raksta.

Kā argumentus Ksenija min gan to, ka Armaņeva ir Covid-19 noliedzēja, gan nesenos skandālus, piemēram, ar "Madara Cosmetics", kuru influencere apsūdzējusi savas idejas zādzībā.

Uzzini pirmais, par ko runā Latvijā un pasaulē, pievienojoties mums Telegram kanālā.

Komentē 10

 
Anonīms
 

Tur neko vairs nevar darīt...

1.septembris 2020, 15:15 Atbildēt

Nepierakstiet kaut kadu baigo popularitati cilvekam par kuru zin tikai shaurs cilveku loks. Ir Latvija cilveks kuram ir 10 miljoni sekotaju, bet tikai uz Latviju vinsh nestrada. Nav pat zinams vina vards, bet visa Dienvidamerika par vinu sajusma. Parvalda minimums 6 valodas. Tur kad cilveks kaut ko pasaka, 5 minutes visi saka. Yes Ser

1.septembris 2020, 15:25 Atbildēt

Tev eiropietis nezinas kur tada Latvija atrodas, bet Dienvidamerikani zin, cilveks nemaz neslepj , ka ir no Latvijas un Rigas. Es pats ar atvertu muti sekoju, ko vinsh nakamo sastradas. Vai nu ta ir kada valsts akcija, vai ari reali Latvija kads ir superzvaigzne, bet neatklaj savu vardu

1.septembris 2020, 15:31 Atbildēt

Da nu nahui

1.septembris 2020, 16:28 Atbildēt

Lai varētu viņai uzticēties, šai vajadzētu nopublicēt savus STS analīžu rezultātus

1.septembris 2020, 16:28 Atbildēt

Kārtējā "sabiedrības dāma"?

1.septembris 2020, 17:28 Atbildēt

Pa apli palaidīs,i ,,dāmas,,nav,he,he!

1.septembris 2020, 21:31 Atbildēt

Tai "uztura speciālistei" vispār nav pilns rublis, nezin kā savus kopleksus kompensēt, lien ar saviem padomiem kur neviens neprasa

1.septembris 2020, 23:24 Atbildēt

Nesapratu, par ko tad ir tas skandāls, ja tāds vispār ir?

2.septembris 2020, 9:04 Atbildēt

Teši tā! Normāli viss, kas tur slikts. Un tie Re-Baltica vispār ir meļi!!! Tā ka- Maijai visu cieņu, arī tēma laba, ko cilvēkiem skaidrot.

2.septembris 2020, 17:39 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 11:43

Jaunākās diskusijas