Elīna Vāne atsakās strādāt Dailes teātrī

Viktorija Gabrjuna 12.aug
 
Dāvis Ūlands/F64
Pavasarī Dailes teātra vadība izteica darba piedāvājumu Valmieras teātra vadošajam pārim Imantam Stradam un Elīnai Vānei. Elīna šo darba piedāvājumu nepieņēma, vēstīts Evijas Kalnbērzas materiālā "Kāpēc viņa pateica NĒ Dailes teātrim" izdevumā "Privātā Dzīve".
Iepriekš sarunās par pievienošanos Dailes teātrim Elīna bija izvairīga, taču izdevuma rīcībā nonākusi informācija, ka Vāne tomēr izlēmusi par labu Valmieras Drāmas teātrim, kur strādā jau 17 gadus.

"Tāds ir mans lēmums, kuru nekomentēšu. Manī ir miers un harmonija. To, kas notiek manā sirdī, publiski neapspriedīšu," pauda Elīna, piebilstot, ka, viņasprāt, ap šo notikumu tika sacelta pārāk liela ažiotāža.

Kā atklāja Valmieras Drāmas teātra direktore Evita Sniedze-Ašeradena, bija ļoti ilgs pārrunu un pārdomu process, tomēr kolēģi un režisori ir priecīgi, ka Elīna pieņēma lēmumu palikt Valmierā.

Komentē 4

 
Anonīms
 

Kas tas par virsrakstu? Daile tagad Valmierā?

13.augusts Atbildēt

Atvainojos, nemāku lasīt!

13.augusts Atbildēt

Ko tad viņa darīs tajā pediņu kantorī.

13.augusts Atbildēt

Ļoti loģisks lēmums... Ja Valmieras teātrī viņa tomēr ir no vadošajām aktrisēm, tad Dailē būtu jau vesels vārnu bars priekšā, kas noteikti neļautu kaut kādai jaunpienācējai izvērsties. Pie tam mēs jau redzējām kāds intrigu perēklis patiesībā ir Dailes teātris.Imants varbūt neko nezaudēs, bet Elīna izdarīja pareizo izvēli.

14.augusts Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Vakar, 23:50

Jaunākās diskusijas