Harijs un Megana sabojāja Eiženijas kāzas

tautaruna.lv 12.aug
 
AFP/Scanpix/Leta
Atklājies, ka princis Harijs un Megana Mārkla izvēlējušies nepiemērotu brīdi, lai paziņotu par Meganas grūtniecību, vēsta "Daily Mirror".

Kā atklāj skandalozā grāmata par Hariju un Meganu, princese Eiženija bijusi diezgan neapmierināta, ka pāris par gaidāmo bērnu nolēmis paziņot viņas kāzās.

Saskaņā ar grāmatas autoru pausto, princis Harijs, kurš pirms tam bijis tuvās attiecībās ar Eiženiju, ar izvēlēto paziņojuma laiku esot raisījis nepatiku ģimenē.

Grāmatas autori atsaucas uz avotu, kas atklājis, ka princese Eiženija teikusi draugiem, ka pārim vajadzējis pagaidīt ar paziņojumu.

Turklāt Eiženija bija viena no pirmajām, kura uzzināja par Harija attiecībām ar Meganu un tās atbalstījusi. Princese kopā ar vīru pirms tam devušies dubultrandiņos ar Saseksas hercogiem, kad abi pāri vēl nebija precējušies.

Komentē 5

 
Anonīms
 

Debilas kantoris Tauta Runa,ka var 10 reizes drocit vienu un to pasu,

12.augusts Atbildēt

Mārcīti, laikam jau no Tevis mācās... Tu tak dročī vienu un to pašu simtiem reižu, pat ja nav par tēmu, galvenais savu nožēlojamo vārdu krājumu kaut kā savārstīt...

12.augusts Atbildēt

Ja par tēmu, tad Megana spēj sabojāt jebko, kam pieskaras, un viss tikai viņas nenormālā egoisma un slavas kāres dēļ.

12.augusts Atbildēt

Patiešām, esmu vienkāršās tautas pārstāvis, bet, domāju, ka tik daudz prāta man pietiktu, lai ko tādu otra kāzās nemuldētu...

12.augusts Atbildēt

Oh cik daudz vēl brīnumu mūs gaidīs .

12.augusts Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Vakar, 23:50

Jaunākās diskusijas