FOTO! Slimnīcā nokļuvis par avārijas izraisīšanu apsūdzētais krievu aktieris Jefremovs

Lelde Veinberga 11.aug
 
TASS/SCANPIX/LETA
Krievu aktieris Mihails Jefremovs, kurš Maskavas centrā, esot pie stūres alkohola reibumā, izraisīja traģisku avāriju, ievietots slimnīcā smagā stāvoklī, vēsta Krievijas mediji.

56 gadus vecais Jefremovs, kuru pašlaik tiesā par avārijas izraisīšanu reibumā, kā rezultātā gāja bojā cilvēks, ievietots slimnīcas intensīvajā nodaļā. Slimnīcā viņš nogādāts no tiesas ēkas, kur tika plānota lietas izskatīšana.

Jefremovs jau pirms došanās uz tiesu jutās slikti, tādēļ ar palīdzību tika ievests tiesas ēkā, taču pēc kāda laiku aktieri iznesa un ievietoja "ātrās palīdzības" automašīnā. Viņa advokāts informējis, ka ārstiem ir aizdomas par pirmstriekas vai pirmsinfarkta stāvokli.

Viņa stāvoklis tiek raksturots kā smags, taču plašāka informācija pašlaik netiek sniegta.

Kā tika ziņots iepriekš, Jefremovs atzinis savu vainu avārijā, kurā gāja bojā auto šoferis, kurā ietriecās aktieris. Aktieris avārijā necieta, savukārt otra auto vadītājs guva smagas traumas un slimnīcā nomira.
Jefremovam draud cietumsods līdz pat 12 gadiem.

Komentē 5

 
Anonīms
 

Skaidrs, ka kreņķi lieli un 56 gadu vecumā tā veselība arī vairs nav kā 50 gados.

11.augusts Atbildēt

Tā ņirgāties par savu veselību var cilvēks bez gribas spēka. Bezatbildība pret savu citu cilvēka dzīvību,lūk rezultāts slimnīca cietums.

12.augusts Atbildēt

Īsts aktjors.

12.augusts Atbildēt

Noskatījos video, tas vairs nav teātris, tas ir cirks.

12.augusts Atbildēt

Atejas tārps. Dzert, lietot narkotikas, lamāt kolēģus,tur veselības pietiek, bet kad jāatbild par dzērumā sastrādāto, tad veselības nav. Tagad viņš nomirs divreiz, vienreiz kā aktieris, otro reiz kā vīrietis, kā cilvēks. Neviens normāls cilvēks viņam roku nesniegs.

12.augusts Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 16:18

Jaunākās diskusijas