Mīļotais Rebeku Kohu apber ar dārgām dāvanām

tautaruna.lv 11.aug
 
facebook.com
Rebeka Koha, kas nesen paziņoja, ka noslēdz sportistes karjeru, sociālajos tīklos turpina stāstīt par notikumiem savā pivātajā dzīvē. Vietnē Instagram viņa parādījusi, kādu dāvanu saņēmusi no mīļotā vīrieša Kataras diska metēja Moaza Muhameda Ibrahima.
Rebeka vēsta, ka attiecību sešu mēnešu gadadienā viņa saņēmusi no mīļotā puiša gredzenu, savukārt 22.dzimšanas dienā viņai pasniegta kaklarota ar bezgalības simbolu.

To rotā abu vārdi - Rebeka un Moazs.

Ekrānšāviņš no Instagram

"Moazs izturas pret mani kā karalieni," pauda Koha.

Jau vēstīts, ka latviešu svarcēlāja Rebeka Koha pavēstījusi, ka pārgājusi islāmā. Savukārt pēc tam tika ziņots, ka Koha noslēdz sportistes karjeru. Par savu lēmumu sportiste paziņojusi vietnē Instagram. Ja iepriekš Rebekas profilā bija daudz viņas foto, tad tagad visas ir izdzēstas. Koha publiski lūdz citus nepublicēt foto, kurās redzamas viņas ķermeņa daļas (rokas, kakls), kā arī mati.

Komentē 11

 
Anonīms
 

Bet bezgalības zīme ar vārdiem nez kādēļ uzlikta otrādi, diez, ko tas varētu nozīmēt?

11.augusts Atbildēt

gan jau pašīņš

12.augusts Atbildēt
Acidum > santa.gr.matniece

Nav gan, pārbaudi.

12.augusts Atbildēt

Šodien dārglietas, bet vēlāk šahida josta.

11.augusts Atbildēt

Alah agbar un viss notiksies

11.augusts Atbildēt

Jauki! Bet labāk mazāk izrādīt pasaulei savu ģimenes dzīvi. Islāmā tā ir norma. Arī rotas sieviete svešām acīm neizrāda.

11.augusts Atbildēt

Nabaga meitene, nemaz nenojauš, kādā afērā iesaistās.

11.augusts Atbildēt

Drīz Moazs kādā no Rīgas Pilsonības un Migrācijas lietu pārvaldes nodaļām iesniegs iesniegumu par pastāvīgās uzturēšanās atļaujas saņemšanu.

11.augusts Atbildēt

Pēc dažiem gadiem būs jāraud, ka bērnus atņem.....

12.augusts Atbildēt

arābu sievietēm zelta rotas ir kā nopirkt desu veikalā, uz svara. Jo vairāk jo labāk, šis nav nekādas dāvanas, izsmiekls. Jābūt vismaz pāris kg zelta seifā, ai varētu sākt par to rakstīt. Autors nav kompetents, ja šos niekus sauc par dārgām dāvanām.

12.augusts Atbildēt

Rebekai tagad 22 gadi. Tik viegli nopirkt ar tām zelta rotām? Man bija 18, kad piecirta nu izcili glīts džigits, priekš latvietes augumā labi padevies Vidusāzijas puisis. Pirka zeltu, veda izklaidēties.... Nu Jūrmalas kūrorta romāns. Savos 18 biju gana informēta par viņa zemes paražām un daudzsievību.

Laikam Rebeka līdz šim nav saņēmusi tādu ne tēva, ne vīriešu uzmanību, tāpēc tāda lielīšanās kā mazai meitenei soctīklos.

12.augusts Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 17:17

Jaunākās diskusijas