FOTO: Populārā influencere Maija Armaņeva žilbina bikini

tautaruna.lv 10.aug
 
Ekrānuzņēmums no Instagram/ Maija Armaņeva
Skaistuma un dzīvesstila blogere un Latvijas blogeru un influenceru asociācijas dibinātāja Maija Armaņeva sajūsminājusi sekotājus ar kadriem no pludmales.

Armaņeva publicētajos attēlos redzama melnā bikini pozējam pludmalē Saulkrastos.

Maija pievienojusi arī kadru, kurā pludmale redzama saulrieta laikā.

Tikmēr Maijas sekotāji komentāros atzinīgi vērtē kadros redzēto. "Saulaini. Pludmalīgi. Stilīgi. Vasarīgi," rakstīts vienā no komentāriem.

View this post on Instagram

A post shared by MAIJA ARMANEVA Content Creator (@maija_armaneva) on

Jau vēstīts, ka Armaņeva Annas Peipiņas materiālā "Ietekmētāja" izdevumā "Ieva" atklāja, ka laikā, kad nolēma šķirties no sava vīra, saņēma draudus, pat draudus dzīvībai. Maija atklāti stāstīja, ka vīrs negribēja, lai viņa iet prom. Taču pēc vairākām iespējām, ko viņa deva vīram, lai glābtu abu attiecības, Maija saprata, ka nav vērts.

Komentē 4

 
Anonīms
 

Pat Lipmana kundze smukāka, šits spīd kā kaka sūds krūmmalè

11.augusts Atbildēt

Ja vīrs būtu pacenties viņu piepildīt un apaugļot ar savu sēklu kā Kivičs to Aiju, vai kā viņu tur sauca, tad Maija nekur prom neietu. Pats vainīgs.

11.augusts Atbildēt

Atvainojos! Ne Aija, bet Liene tagad Kivičam ir sieva. Labi, ka laikā atčohnījos, jo par dezinformāciju varētu no Andra pa muti norauties.

11.augusts Atbildēt
Elvisa17 > izidors.m.rkak.ns

Nesatraucies, gan jau Kivičs noprecēs arī kādu garā vāju Aiju, aitu trūkums viņam nedraud. Ja nu vienīgi šis sadomā iznākt no skapja. Lūpiņas jau velk tūtiņā, sieviešu blūzītes valkā, matiņus galvvidū izbalinājis...par gejiem ļoti bieži izsakās...

11.augusts Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Vakar, 23:50

Jaunākās diskusijas