Keita Midltone ir satriekta par jaunajā grāmatā pausto

tautaruna.lv 7.aug
 
GEORGE ROGERS/SIPA/Scanpix/Leta
Keita Midltone jūtoties satriekta, ka jaunajā grāmatā par princi Hariju un Meganu viņa ar vīru aprakstīti kā vēsi un atturīgi attiecībās ar Saseksas hercogiem, vēsta "Daily Mirror".

Biogrāfijā "Finding Freedom" aprakstītas detaļas par Harija un Meganas lēmumu atteikties no karaliskajiem pienākuiem. Karaliskā eksperte Kolina Kempbela atklājusi, ka Keita par grāmatā pausto ir satriekta.

Grāmatā princis Viljams un viņa sieva ir nodēvēti par "snobiem" un apgalvots, ka Keita bijusi vēsa pret Meganu. Tas atzīmēts arī par sarunu, kurā Viljams lūdzis brāli nesteigties ar kāzām.

"Esmu dzirdējusi, ka visi ir ļoti apbēdināti, jo Viljams nav snobs - viņš to būtu teicis arī tad, ja runa būtu par hercogu meitu," norāda eksperte.

Jau vēstīts, ka grāmatā tiek ziņots par gadījumu, kad Viljams Meganu Mārklu, tagadējo Harija sievu, esot nosaucis par "to sievieti", nejauki izsakoties par viņu. Pēc šī incidenta Harijs vairākus mēnešu nesarunājās ar Viljamu.

Arī Viljama sieva Ketrina neesot darījusi pilnīgi neko, lai uzlabotu attiecības starp brāļiem, tādejādi paužot savu vēso attieksmi pret Meganu.

Komentē 4

 
Anonīms
 

Jāiet pie psihoterapeita. Neko citu tur darīt nevar. Labi vēl tas, ka Lato Lapsa par viņiem grāmatu nerakstīja.

7.augusts Atbildēt

Tā izskatās,ka Megana visādus brīnumus sastāstīs žurnālstiem,lai tikai nomelnotu karaļnamu,Keitu un Viljamu.Man viņi abi izskatās ļoti jauks pāris,tādi smaidīgi,labestīgi.Jā,Megana grib,lai visi danco pēc viņas stabules.Nepatīkama sieiete gan tā Megana.žēl Harija,ar ko viņš sakūlies!

7.augusts Atbildēt

Kur Tu tādas sajūtas rāvi .Man gan vina neizskatas nepatīkama.Vienkārši prolēma ir tā ka viņa ir nākusi no melnajiem.

8.augusts Atbildēt
īpaši stulbs > bubu.lasa

Jā, to problēmu neatrisināt.

8.augusts Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 18:00

Jaunākās diskusijas