Aktieris Jefremovs tiesā neatzīst savu vainu

tautaruna.lv 6.aug
 
Tass/Scanpix/LETA
Krievijā sācies tiesas process, kurā tiek izskatīta aktiera Mihaila Jefremova lieta. Aktieris izraisīja traģisku avāriju Maskavas centrā, raksta "cosmo.ru".

Tiesas sēdē Jefremovs bija ar savu pārstāvi advokātu Elmanu Pašajevu, kā arī bojāgājušā šofera dzīvesbiedre Irina Sterhova ar savu advokātu.

Sieviete lūdza tiesu viņu atzīt par cietušo un atzina, viņai ir ļoti maza pensija un faktiski vīrietis, ar kuru viņa dzīvoja 20 gadus, viņu uzturēja.

Tikmēr Jefremova advokāts norādīja, ka abi nebija precējušies oficiāli, bet likumā nav jēdziena "civilsieva".

Rezultātā tiesa atteicās nosaukt Sterhovu par cietušo un viņa ar asarām acīs pameta tiesas sēdi.

Jefremovam nācās pārtraukt klusēšanu un atbildēt uz tiesneša jautājumu, vai viņš atzīst savu vainu notikušajā.

"Es neko neatceros," pauda Jefremovs.

Jau vēstīts, ka iepriekš Jefremovs atzinis savu vainu avārijā, kurā gāja bojā auto šoferis, kura auto ietreicās aktieris. Aktieris avārijā necieta, savukārt otra auto vadītājs guva smagas traumas un slimnīcā nomira. Slavenībai draud pat 12 gadus ilgs cietumsods.

Komentē 13

 
Anonīms
 

Mēs te, Jēkabpilī, cīnāmies par to, lai pilsētas dome pieņemtu totālu alkoholisko dzērienu un tabakas izstrādājumu prohibīciju visā Jēkabpilī, bet pagaidām rezultātu nav.

6.augusts Atbildēt

to vajag konkretizēt Satversmē--gan kāds pants par tautas augsto morāli un citām huiņām būs---Domes atteikuma vai vilcināšanās gadījumā ,sniedziet kategorisku prasību Saeimai--tiem ņergām vienalga nav ko tur darīt..

6.augusts Atbildēt

Sēdēs ilgi, mudaks

6.augusts Atbildēt

Te nu vēl viens atgādinājums par to, kā beidzas dzīvošana kopā bez likumīgas laulības...

6.augusts Atbildēt

Bet vispār Jefremovs ar savu advokātu ir totālas cūkas. Izraisiji avāriju, nogalināji cilvēku tad palīdzi sievai,nu nebija laulībā nu un?

6.augusts Atbildēt
Erika Rika > anita.kalniete

Nav tāda jēdziena civilsieva. Nevar vienkārša piegulētāja kaut ko prasīt. Mirušajam bija oficiāla sieva . Cilvēku nevar atzīt par vainīgu bez pierādījuma - kur ir video ka Jefremovs izkāpa no mašīnas? Bez pierādījumiem nevienu nevar atzīt par vainīgu !

8.augusts Atbildēt

Tadiem sūda aktieriem likums nav???. tad jau redzēs...ko tas pļēgura aktierīts dabūs .

6.augusts Atbildēt

Pjanii bil, ne pomnju.

6.augusts Atbildēt

Blin ,to cūku jefremovu vispār uz ešafotu --cik zināms tas pļēgurs visu laiku pālī brauc..un tagad noslekavojis cilvēku vēl locās kā puņķis uz drāts..

Tas atgādina to huiņu habarosvkā, kur taisa demonstrācijas .prasīdami brīvību slepkavama.

6.augusts Atbildēt

harald! Varbūt vari sīkāk pastāstīt par slepkavībam?

7.augusts Atbildēt

vēl jau nav tiesa beigusies ,bet visiem viss skaidrs,jau notiesājuši. ir neskaidrības,gan par nobrāzumu uz kakla,gan par kokteili-alkohols,narkotikas,miega zāles.izskatās ,ka drīzāk bij domāts novākt Jefremovu,lai neaiztiek augstas personas.bet kaut kas nogāja greizi.

7.augusts Atbildēt

Varbūt mūsu pašu Kiviču arī kāds grib novākt, visulaiku provocē, piedzirda, liek darīt visādas stulbības un tās publicēt internetā . . .

8.augusts Atbildēt

Tieši tā - alkohols , narkotikas un stipras miega zāles un viņš pie stūres neaizmiga???? Skatījos viņa lasīto dzeju - Смерть Путина un citus un tapēc es uzskatu ka šis ir pasūtījums. Krievijā tas nav pirmais gadījums.

8.augusts Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 12:39

Jaunākās diskusijas