Laura Ikauniece par ceļa operāciju: Darām ko varam, lai tiktu atpakaļ uz kājām

tautaruna.lv 8.aug
 
Mārtiņš Zilgalvis/F64
Latvijas vieglatlēte Laura Ikauniece sociālajā vietnē Instagram atbildējusi saviem sekotājiem, atklājot kā šobrīd norit ceļa traumas ārstēšana.

Laura atklāj, ka ceļa dēļ esot devusies uz Franciju konsultēties pie speciālistiem tur. "Iesaistās Latvijas un Igaunijas speciālisti," norāda Laura.

Ekrānuzņēmums no Instagram/ Laura Ikauniece

Laurai 5. martā tika veikta ceļa operācija un, kā norāda sportiste, šķiet, ka tā nav palīdzējusi, tāpēc viņa jau kādu laiku meklējot alternatīvas. Pirms operācijas Ikauniecei sajutusi sāpes un tūsku, kas bijuši simptomi kaula smadzeņu iekaisumu.

Ekrānuzņēmums no Instagram/ Laura Ikauniece

Ekrānuzņēmums no Instagram/ Laura Ikauniece

Tāpat Laura atklāj, ka viņai jau kopš februāra nav atļauts pat skriet, tāpēc šogad viņa, visticamāk, sacensībās nepiedalīšoties. "[...] daudz braucu ar stacionāro riteni un stiprinu/trenēju ķermeni kā varu," atklāj Laura.

Ekrānuzņēmums no Instagram/ Laura Ikauniece

Tāpat Laura atklāj, ka visa dzīve viņai šobrīd pakārtota Tokijas Olimpiskajām spēlēm. "Tokija būs manas jau trešās spēles, protams, ja viņas netiks atceltas. Četru gadu darbs, uz katrām Olimpiskajām spēlēm," norāda Laura.

Ekrānuzņēmums no Instagram/ Laura Ikauniece

Jau vēstījām, ka Ikauniece sociālajā vietnē Instagram publicējusi ierakstu, kurā atklāj, ka nesen viņai veikta ceļa operācija. "Esot profesionālai atlētei, vienmēr ir jāatrod balanss starp veselību un savu rezultātu uzlabošanu. Šī iemesla dēļ nolēmu operēt celi. Operācija noritēja veiksmīgi. Šobrīd tā ir palēlinājusi manu ceļu uz Tokijas Olimpiskajām spēlēm, bet esmu cīnītāja," rakstīja Laura.

Komentē 2

 
Anonīms
 

Nevajag lolot un konstruēt ilūzijas, bet jāizmanto laiks, lai iegūtu labu izglītību un pēc tam pietiekoši apmaksātu darbu. Sports lai paliek lohiem.

8.augusts Atbildēt

Tā nemaz nav stulba pamācība. Sports sabojā visu otro dzīves pusi, viennozīmīgi bet fiziskā kultūra gan vajadzīga katram līdz mūža beigām. Lai Laura neapvainojas bet gribu teikt, ja ir trauma, tad pat saārstēta, vienalga dos zemapziņā, smadzenēs domu, ka nedrīkst maksimāli uzdot enerģiju, tas būs tāpat traucēklis. Nezinu kā citam, bet es nevarētu vairs ar pilnu atdevi, doma vienmēr traucētu. Tā ka, vai ir vērts?......

8.augusts Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 9:11

Jaunākās diskusijas