Reiniks atklāj pārsteidzošu novērojumu par latviešu dalībnieku "Ekstrasensu cīņās"

tautaruna.lv 6.aug
 
Vladislavs Proškins/F64
Šobrīd televīzijā tiek pārraidīta populārā šova "Ekstrasensu cīņas" 20. sezona, kurā piedalās arī divi dalībnieki no Latvijas. Savu viedokli par redzēto šovā paudis mūziķis Lauris Reiniks.

Reiniks sociālajā vietnē Twitter atklājis novērojumu par vienu no latviešu dalībniekiem šovā.

"Skatos jaunās "Ekstrasensu cīņas". Kā parādās latviešu ekstrasenss Ivo, tā vienmēr uzreiz fonā komiska mūzika tiek likta. Vienmēr... Mēdz teikt, ka galvenais ir piedalīties...Bet vai šoreiz vajadzēja?" raksta Reiniks.

Jau vēstīts, ka šova “Ekstrasensu cīņas” 20. sezonā piedalās divi dalībnieki no Latvijas - Ivo Puriņš un Sergejs Afanasjevs, kurš pats sevi dēvē par Doktoru Maiklu.

Sergejs Astafjevs jeb, kā pats sevi dēvē, Doktors Maikls atklāj iespaidus par dalību šovā un citiem tā dalībniekiem. Šova filmēšanas procesu viņš raksturoja kā ļoti spraigu, dažbrīd pat mokošu.

"Trīs, četras dienas pēc kārtas filmēšanas. Uzreiz filmē divus, trīs sižetus. Diennaktīm ilgi. Piemēram, mūs veda uz Smoļensku. Atbraucām pulksten 16, bet mani sāka filmēt pulksten 6 no rīta. Filmēja visu nakti. Nofilmēja, uzreiz sēdināja vilcienā atpakaļ uz Maskavu, kur jau vakarā filmēšana paviljonā. Milzu stress. Daudzi dalībnieki ”norāvās”, jo smags, stresa pilns laiks," atklāj Doktors Maikls.

Komentē 8

 
Anonīms
 

Reiniks kaut kāds nervozs pēdējā laikā palicis. Laikam attiecības šķobās.

6.augusts Atbildēt

Jā,kaut kas nav Cukurdupsiņam tā kā ierasts....

6.augusts Atbildēt
īpaši stulbs > tedis

Jā, viela nopietnām pārdomām..!

6.augusts Atbildēt

Ko gan citu tam "ekstrasensam" fonā varēja ielikt? Nu nav viņš ekstrasenss... Kā dziednieks kādā savā noteiktā specializācijā iespējams, ka nemaz nav slikts, bet tie uzdevumi viņam galīgi nebija pa spēkam...Šim šovam tomēr prasās cits līmenis, citas spējas. Es tikai nesaprotu tos cilvēkus, kas, labi zinot kāda veida uzdevumi ir šajā šovā, tomēr piesakās un brauc pa visu pasauli blamēties...

6.augusts Atbildēt

Ivo Puriņš pamatīgi izblamējās.

6.augusts Atbildēt

Nu tas "doktors" vēl vairāk...

6.augusts Atbildēt

Nu tā BIJA TOTĀLA izgāšanās ... es arī skatos un nesapratu ..KĀ VISPĀR LATVIEŠI TUR TIKA " NEKO , NEVIENS neparādija ... kaut ko izdomāja ...stulbums !!

6.augusts Atbildēt

Tas nu bija galīgi garām! Nekādas ekstrasencu spējas nesaredzēju,kaut kas uz dullo! Tautas mānīšana! Ivo vēl kaut ko,bet doktors Maikls........... Arī tā var izkrāpt naudu,noļautiņiem!

7.augusts Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 17:20

Jaunākās diskusijas