Soctīklos apspriež Rebekas Kohas lēmumu noslēgt karjeru

tautaruna.lv 5.aug
 
Ekrānšāviņš no Instagram
Komentējot Latvijas svarcēlājas Rebekas Kohas lēmumu noslēgt sportistes karjeru, mikroblogošanas vietnes Twitter lietotājiem ir dažādi viedokļi.

Kā tika vēstīts, LOK veikusi ierakstu sociālajā vietnē Facebook, kurā citē Latvijas Olimpiskās vienības vadītāju Einaru Fogeli.

"Latvijas Olimpiskās vienības vadītājs Einars Fogelis: “Šodien videokonferences laikā Rebeka Koha paziņoja, ka noslēdz sportistes karjeru. Respektējot Rebekas izvēli un sakot paldies par ieguldīto darbu, vienojāmies, ka līdz 1.septembrim saņemsim rakstisku iesniegumu par izstāšanos no Latvijas Olimpiskās vienības. Līdz ar iesnieguma saņemšanu tiek pārtraukts atlētes finansējums no LOV.”"
Sociālo tīklu lietotājiem ir dažādi viedokļi par Rebekas lēmumu.
"Pavisam dažādas sajūtas: 1) Gribas reāli lamāties; 2) Gribas vēlēt visu to labāko tālākajā dzīves posmā; 3) Gribas, lai nezaudējam kārtējo mūsu zelteni- nu Jūs jau zināt, kam un kāpēc (atmiņas par kādu dāmu Ēģiptē)," teikts ierakstā.

"Žēl. Rebeka bija daudz ieguldījusi, lai pasaulē nestu gan savu, gan Latvijas vārdu, bet izvēle ir jārespektē. Paldies Rebekai par ieguldīto darbu!" teikts vēl kādā komentārā.

"Žēl, olimpisko medaļu pretendente svarcēlāja Rebeka Koha 22 gadu vecumā noslēdz karjeru. Prieks, olimpisko medaļu pretendente svarcēlāja Rebeka Koha noslēdz karjeru, vairs nebojās veselību," teikts vēl kādā ierakstā.

Komentē 3

 
Anonīms
 

Nebūtu nodarbojusies ar tik vīrišķīgu sporta veidu, justos kā sieviete arī bez hidžāba.

5.augusts Atbildēt

Ha! Svarcelšanas federācijas priekšnieks Ščerbatihs savukārt stāstīja, ka Rebeka taisās pamest sportu tikai pagaidām, jo sāpot ceļgali. Vai nu tas Ibragims viņu visu laiku liek rāpus stāvēt vai varbūt tiešām kaulus sabojājusi.

5.augusts Atbildēt

Redz, kas notiek, kad pāriet sātana pusē, cilvēks vairs nedrīkst pieņemt savus lēmumus, jādara tas, ko liek. Viss dzīvē sasniegtais aiziet pa pieskari.

6.augusts Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 12:53

Jaunākās diskusijas