Laura Vonda stāsta par mājas zaudējumu

Viktorija Gabrjuna 7.aug
 
Kaspars Krafts/F64
Žurnāliste, LTV Panorāmas vadītāja Laura Vonda atklāj, ka ir nācies zaudēt māju Ogrē, vēstīts Agneses Meieres materiālā "Mīlestība ir sarkans ābolītis" izdevumā "Ieva".

Laura stāsta, ka, sakot dzīvot kopā ar vīru Ivanu, pāris atrada māju Ogrē, upes krastā. Nopirka to uz kredīta un iekārtoja.

"Lai gan vairākus gadus desmitus plūdi šo vietu tikpat kā nebija skāruši, četru gadu laikā, kamēr tur dzīvojām, māja applūda piecas reizes.

Pēdējā, vistrakākā, reize bija 2013.gada 2.janvāra naktī. Ivans pamodās un ieraudzīja, ka istabā nāk ūdens. Labi, ka paspējām izglābties," atceras Laura.

Tagad gan ģimene esot tikusi pie sava dzīvokā Rīgā un, kā saka Vonda, viss notika uz labu, jo netālu no dzīvokļa ir meitas Helēnas skola, netālu dzīvo Lauras vecāki un līdz darbam nav tālu jābrauc.

Komentē 3

 
Anonīms
 

Plūdi ir briesmīga parādība, bet ne tik traki kā Beirutā.

7.augusts Atbildēt

Kam viņa interesē

8.augusts Atbildēt

Skumji, ka no majas jāpārceļas uz paneļu kastiti. Jābūt uzmanīgiem darījumos.

Pērkot māju nav jāpriecājas par upiti kas vasarā čalodama tek gar dārza malu, der atcerēties, ka šī upīte pavasarī dārzu pārvērtīs dziļā ezerā, un istabā jābrauc ar laivu.

Iskatas ka pārdevējs bija veiksmigi iesmerejis pirkumu, noklusējot faktus par pludiem, savukārt banka cerot iegut peļnu no darjuma ari paklusēja, tā vietā nepabrīdinot par riskiem.

Aplustošas teritorijas ir labi redzaas pašvaldības detalplanojuma kartē.

Ari pašvldibas amatpersonas ir pie vainas, ka vispār ir atļauta buvnieciba aplustošā zonā.

Ar labiem juristem ir vērts patiesāties par šiem faktiem, un atgūt daļu zaudējumu.

8.augusts Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 2:09

Jaunākās diskusijas