Danevičai pastaigas laikā nākas uzklausīt pazemojumus

tautaruna.lv 8.aug
 
Dmitrijs Suļžics/F64 Photo Agency
Dailes teātra aktrise Dārta Daneviča sociālā tīkla Facebook grupā "Labi dzīvot Āgenskalnā" dalījusies ar kādu piedzīvoto situāciju Rīgas mikrorajonā.

"Sveiciens Dreiliņu ielas nama iedzīvotājai, kas caur logu izkliedza pazemojumus par nesavākšanu aiz suņiem.

Kad aicināju ārā KOPĪGI apskatīt, vai apmelojumi ir patiesi, komentētāja pazuda un 10 min laikā tā arī neiznāca. Paldies par "rūpēm", bet es aiz saviem suņiem savācu un laipni aicinu neticīgos par to pārliecināties.

Arī draudu vēstules aicinu pārtraukt rakstīt un vairāk pievērsties tiem sūdiem, kas paliek aiz katra paša darbiem," aicina aktrise.

Dārta jau iepriekš uzsvērusi, ka ir suņu cilvēks. Viens no viņas mīluļiem ir Hopers - vipeta šķirnes suns, kas suņu pasaulē tiek raksturots kā elegants suns. Otrs Dārtas mīlulis ir suņu puika Munks.

Dārta Daneviča ir latviešu aktrise un modele. Mācījusies Jēkabpils Valsts ģimnāzijā, Jēkabpils A. Žilinska mūzikas skolā, Latvijas Kultūras akadēmijas Teātra un audiovizuālās mākslas fakultātē. No 2012. gada strādā Dailes teātrī. Aktrise filmējusies seriālos Jā, bos!, UgunsGrēks, Ēnu spēles un Svešā seja.

Komentē 19

 
Anonīms
 

Man arī nāk virsū dusmas, kad nepatiesi apvaino jēkabpilieti. Dārta ne tikai pēc suņiem, bet arī pēc Artruša visu savāc.

8.augusts Atbildēt

Pašu Artusiku suņuki velk?

8.augusts Atbildēt

Savākt aiz sunīša ir daudzas reizes vienkāršāk, nekā aiz šitamā tefteļa.

8.augusts Atbildēt

Iedomājies ,ka Dārta pati noliek kluci uz ielas--kāda tad bļaušana būtu

8.augusts Atbildēt
īpaši stulbs > haralds.5e88601c2a309

Tā viņai toreiz toč vajadzēja izdarīt. Noliek un ar lepni paceltu galvu mierīgi aiziet. Un neko tā Dreiliņu ielas nama iedzīvotāja Dārtai neizdarītu!

9.augusts Atbildēt

Es nedzīvoju Rīgā,'bet citā pilsētā,un mani arī kaitina tās suņu mīles,kuras uzskata,ka viņu suņi ir neaizskarami,un var nokārtoties pie mājas zālājā.Un tāpēc jau cilvēki dusmojas,ka lielākā daļa nesavč aiz saviem suņiem,savāc tikai tad,ja kāds cilvēks redz,bet citādi nē.

8.augusts Atbildēt

Bet mani kaitina radības kroņi, īpaši dzīvnieku nīdeji, kas izmētā pudeles,alus bundžas, čipsu pakas, apzelētus izsmēķus un citus savus sūdus.Un nesavāc.Suņu kakas ātri sairst, divkājaino mēsli nekā.

8.augusts Atbildēt

Bet Mani kaitini tu

9.augusts Atbildēt

Tas ir domaats Mellānijai

9.augusts Atbildēt

Man taksis Haris zalite pakaka,un nogaz lietus un kakas pazus un labi meslo zemi,un baigu besi nevis sunu sudi,bet izmetatas alus, platmasas pudelas un skardenes.un tas ari domats Melanijai.

9.augusts Atbildēt
Ventuks > marcis

@Marcis Nav labi darīts abos gadījumos. Vienkārši sūdā iekāpt ir nepatīkamāk, nekā uzkāpt uz tukšas čipu pakas.

10.augusts Atbildēt

Un?!!!Tefteļa saimniece savādāka kā citas?!!Tava suņa s...ir Tavs s...

8.augusts Atbildēt

Daartinj, bet Tev jaapierod pie Taa, ja Tu esi kopaa ar Kartupelu partijas galveno cilveeku banaana kostiimaa. Peec 2 gadiem Kartupelis vairs nebuus deputaats, un sunji vairs nevarees kakaat uz ielaam.

8.augusts Atbildēt

Bet Daarta varbuut Tu aiz sunjiem savaac, bet aiz latvieshu Juudas Kaiminja gan nesavaac, kad vinsh nokaapis no naaraam pakakaa uz daudzaam Vecriigas ielaam. Jaadomaa ar galvu ar ko esi kopaa.

8.augusts Atbildēt

Dārta ,iegādājies dažas granātas--un tikko kāds/k'āda govs tev pa logu kliegs virsū,tu to granātu iemet pa logu iekšā.Elementāri.mums ir brīvība un demokrātija,gluži kā amerikā..)))DDD

8.augusts Atbildēt

Pareizi darat sunu ipasnieki!Es ari nolieku kluci uz trotuara,vai zalite pie bernu laukuma,uzlist lietus un vinsh(klucis)sadalas un meslo augsni!Ta tik turpiniet,un Latvijas zeme bus bagata ar meslojumu!

9.augusts Atbildēt

Dārta pati sevi pazemojumu divkārt, sapinoties ar melīgo deputātei.. Un pametot Niklāvu.

9.augusts Atbildēt

Uzskatu,ka suņu mēsli ir jāsavāc,bet vienkārši klupt virsū cilvēkam tikai tāpēc,ka viņš ved suni,ir vismaz necienīgi un muļķīgi.Un piekrītu šeit izteiktajam viedoklim,ka aiz divkājainiem piemēslotājiem paliek lielākās netīrumu kaudzes,kuras nesadalās un kādam noteikti jāsavāc.Bet interesanti ir tas,ka nekad nav dzirdēts un redzēts,ka kāds kliegtu un lamātos pa to pašu logu uz soliņiem sēdošiem dzērājiem un piemēslotājiem.Nu jā-var ar akmeni vai pudeli dabūt pa logu,suns vai viņa saimnieks neko tādu nedarīs.

10.augusts Atbildēt

Neaizskaramiibu visiem deputaatveidiigo sunjiem! Nost ar rasismu!!!!!!

15.augusts Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 12:53

Jaunākās diskusijas