Klimovičs: Varbūt Rebeka pārstās nodarboties ar smago atlētiku

tautaruna.lv 5.aug
 
facebook.com
Islāmticīgais režisors un producents Ahmeds Roberts Klimovičs komentējis Latvijas svarcēlājas Rebekas Kohas lēmumu pievērsties islāmām, vēstīts Anastasijas Kuzminovas, Martas Kalniņas materiālā "Šis ir mans lēmums" izdevumā "Privātā Dzīve".
Klimovičs skaidro, ka sportā musulmaņu sievietēm ir tādi paši norādījumi, kā atrodoties ārpus mājas, proti, nedrīkst atkailināt un rādīt savas ķermeņa daļas nevienam - tikai savam vīram. Islāmticīgās sportistes to arī ievēro.

"Uzskatu, ka nopietna sportošana nevairo sievišķību, bet islāmā tā ir liela vērtība. Jau no mazotnes meitenes audzina par sievietēm, nevis vīriešiem. Ticu, ka tas ir pareizi, un varbūt arī Rebeka pārstās nodarboties ar smago atlētiku," pauda Klimovičs.

Kā raksta izdevums, pati Rebeka uz jautājumiem, vai turpinās piedalīties sacensībās un pārstāvēt Latviju pasaulē, nesteidzas atbildēt. Par to, vai viņas jaunajā dzīvē atradīsies vieta sportam, skaidrības nav nevienam.

Komentē 9

 
Anonīms
 

"... Par to, vai viņas jaunajā dzīvē atradīsies vieta sportam, skaidrības nav nevienam."

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Skaidrs ir visiem, arī tiem kam nav skaidrs. Nevajag barot sevi un citus ar ilūzijām, producējot tādus apgalvojumus kā pieminētajā citātā no raksta.

5.augusts Atbildēt

kamēr vīrs būs darbā, tikmēr noteikti pa kluso nodarbosies. Vecos niķus grūti izsist.

5.augusts Atbildēt

Tagad cilās vīra krānu, kas ar katru gadu kļūs smagàks

5.augusts Atbildēt

Viss, tagad jau bez ,,varbūt".Tikai, starp citu, vīrietim islamā atļauts precēties arī ar citas ticības sievieti, sex pirms kāzām gan nav atļauts, bet Rebeka fotogrāfijās stipri atgādina klitoru atradušo kivičieni.

5.augusts Atbildēt

Acidum,debilajam,dolbanutajam neta trollim,kur tadi infantili urodi rodas

5.augusts Atbildēt
Acidum > marcis

Domāju jau, ka esi izkastrēts, bet nekā, iedzer vismaz baldriānus.

5.augusts Atbildēt
Juris > marcis

Marci ! Kur tu lien kā piedzērusies ute visur iekšā !? Vai tev ar Kiviča seriju nepietiek ? Tev jāstrādā vai tad nav , kā cauru dienu vari gānīties internetā ? Vienreiz tev šitie sūdi ļoti dārgi un slikti beigsies !

5.augusts Atbildēt

Feina meiča Koha, lai veicas, skauģiem par spīti!

5.augusts Atbildēt

Es negribētu būt viņas tēva vietā

5.augusts Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 17:50

Jaunākās diskusijas