Lelde Dreimane pārsteigta par ažiotāžu ap viņas attiecībām

tautaruna.lv 31.jūl
 
Edmunds Brencis/ F64
Latviešu aktrise Lelde Dreimane, viesojoties Lauras Saulītes raidījumā "Generation Famous", atklāja, ka jo īpaši cenšas pasargāt savas jaunās attiecības.
"Man šīs attiecības ir kas jauns. Es šīs attiecības īpaši, starp citu, sargāju. Īpaši es viņas sargāju no šīs ažiotāžas. Un jo vairāk es viņas sargāju, jo ir lielāka ažiotāža. Un par to es nebiju padomājusi," raidījumā izteicās Dreimane.

Lai gan aktrise centās savu privāto dzīvi turēt noslēpumā, sociālajos tīklos vien publicējot foto ar kādu noslēpumainu vīrieti, sabiedrībai tapa zināms, ka Leldes mīļotā vārds ir Ēriks Ozollapa.

Par spīti tam, Lelde joprojām turpina sociālajos tīklos ieturēt privātumu, uzvserot, ka "cilvēkiem rādu no savas privātās dzīves tik, cik es gribu".

Kā liecina informācija "Dailes teātra" mājaslapā, tad Lelde ir dzimusi 1989.gada 2.decembrī Rīgā. Mācījusies Natālijas Draudziņas ģimnāzijā un Rīgas Valsts 3.ģimnāzijā. 2015.gadā absolvējusi Latvijas Kultūras akadēmijas Dramatiskā teātra aktieru kursu pie kursa vadītājas Annas Eižvertiņas.

Komentē 6

 
Anonīms
 

Ja attiecībās viss kārtībā, tad nekādas tenkas tās nesabojās. Mūsu pagastā arī nemitīgi tenko par citu attiecībām. Es zinu,kurš te var atnākt un izteikt neķītru piedāvājumu, bet lai nu paliek.

31.jūlijs Atbildēt

Nav saprotams,kālab viņai vispār kaut kas jārāda sociālajos tīklos no savas privātās dzīves..Un vēl jābūt pārsteigtai par "ažiotāžu"?tā izrādīšanās ir modē esoša slimība.

1.augusts Atbildēt

Garīgai saslimšanai ir daudz un dažādu simptomu. Tālab veseliem cilvēkiem tas nav saprotams.

1.augusts Atbildēt

Kāpēc es, bļin, nevarētu kaut uz pāris naktīm būt noslēpumainais Ozollapa!

1.augusts Atbildēt

Labi ka ne vīģes lapa.....

1.augusts Atbildēt

Neviesojieties, nebūs jãsargā. Ja viesojaties, netēlojiet neizpratni.

1.augusts Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 16:35

Jaunākās diskusijas