Meganas kaklarota sagādāja viņai nepatikšanas pilī

tautaruna.lv 30.jūl
 
Reuters/Scanpix/Leta
Kā atklāj jaunā grāmata par princi Hariju un Meganu, viena no hercogienes kaklarotām esot viņai sagādājusi problēmas pilī, ziņo amerikāņu tabloīds "E! News".

Žurnālisti Omids Skobijs un Karolīna Duranda savā jaunajā grāmatā "Finding Freedom: Harry and Meghan and the Making of a Modern Royal Family" atklājuši, ka 2016. gadā, kad Meganas un Harija attiecības tikai sāka uzplaukt, fotogrāfi bija fiksējuši, ka Megana nēsā īpašu kaklarotu.

Uz 240 ASV dolārus vērtās zelta kaklarotas esot bijuši iniciāļi "H" un "M". Kamēr citiem tas šķitis romantiski, pils šādu rīcību kritizējusi. Kā norāda grāmatas autori, Meganai dots padoms, ka šāda kaklarota tikai iedrošinās fotogrāfus publicēt attēlus un žurnālistus radīt jaunus rakstus.

Megana esot izlēmusi paklausīt padomam, taču jutusies satraukta un emocionāla. Kā norāda grāmatas autori, lai gan viņa sapratusi, ka pils sniegtais padoms ir labi domāts, viņa piedzīvojusi "sirreālas" sajūtas, ka tiek norādīts, kadas rotaslietas viņai nēsāt un kad viņa pārlieku smaidot fotogrāfiem.

Jāatzīmē, ka Harija un Meganas pārstāvji "E! News" norādījuši, ka Saseksas hercogi neesot snieguši intervijas jaunajai grāmatai un tās saturs ir balstīts uz autoru pašu pieredzi, esot karaliskās ģimenes apskatniekiem.

Komentē 7

 
Anonīms
 

Ziepes lielas, bet viņa vēl, bļē, smaida! Kaut kāda pastulba...

30.jūlijs Atbildēt

Tu pats esi pastulbs duriks.

30.jūlijs Atbildēt
īpaši stulbs > marcis

Bet tu visiem pastulbiem durikiem duriks! :D

30.jūlijs Atbildēt
Tedis > izidors.m.rkak.ns

Šito ākstu pat uz kuģa par mežsargu neņems...

30.jūlijs Atbildēt
īpaši stulbs > tedis

Saki, ka tevi paņēma, ko..? :D

31.jūlijs Atbildēt
Tedis > izidors.m.rkak.ns

Nu es tiku tālāk,armijā dienu,uz tanka par sētnieku!

31.jūlijs Atbildēt

Var jau, protams, prastu aktrisīti bez attiecīgas audzināšanas ievest pilī, apģērbt pēc karaliskās etiķetes, bet to prastumu no viņas ārā nedabūs... Megana Mārkla nekad nebūs Greisa Kellija

30.jūlijs Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 9:35

Jaunākās diskusijas