"Ielēcām pilnīgi nezināmā piedzīvojumā"; Aija Andrejeva dalās ar piedzīvoto Itālijā

Lelde Veinberga 29.jūlijs 2020, 19:29
 
Dmitrijs Suļžics/F64 Photo Agency
Ne pa visam vieglu, bet emocionālu piedzīvojumu izdzīvojis latviešu mūziķu pāris - dziedātāj Aija Andrejeva un grupas "The Sound Poets" solists Jānis Aišpurs.

Izrādās pāris aizceļojis uz Itālijas kalnainajiem ziemeļiem, kur iekarojuši 2810 metru augstu kalnu.

View this post on Instagram

A post shared by Aija Andrejeva (@aija_andrejeva) on

"Vakar [pirmdien] bija īpaša diena. Ielēcām pilnīgi nezināmā piedzīvojumā, kopā ar traki foršiem ļaudīm. Zinājām,ka kāpsim kalnā, taču, cik tas būs fiziski grūti un izaicinoši, elpu aizraujoši un emocionāli, nē nezinājām.

Tas brīdis, kad Tu ļaujies notikumam, cilvēkiem, dabai Tev apkārt - Tu satiec īstu laimi, šeit un tagad.

Ne bez grūtībām, protams, jo bija brīži,kad likās, nē,vairāk nevaru, es padodos, taču cilvēks blakus Tevi pavelk līdzi un Tu atkal tiec apbalvots! Es vakar raudāju no laimes un vēl šodien kavējos atmiņās ar trīcošu zodiņu. Kopā nogājām - 18km. Pa vertikāli - 1400m. Sasniedzām virsotni - 2810m. Sadedzinājām bišku virs 5000 kaloriju," atklāj dziedātāja.

View this post on Instagram

A post shared by Jānis Aišpurs (@jankabanka) on

"Kalni pa horizontāli kautkur Itālijas ziemeļos. Devāmies pastaigā, kuras rezultātā bija iespēja paskatīties uz pasauli no 2810m augstuma. It kā jau nav daudz, bet sākām1400m virs jūras un pēc 4.5h bijām virsotnē. Skaists un emocionāls kāpiens," ar piedzīvoto dalās dziedātājs Jānis Aišpurs.

Pāris dalījies ar elpu aizraujošiem kadriem no kalna virsotnes. No tās paveras gleznains skats uz kalnaino reģionu un ezeru, no kura abi sāka kāpienu.

Aija Andrejeva ir latviešu dziedātāja un muzikālā teātra aktrise. Dziedātāja kļuva plašāk pazīstama pēc uzvaras "Fabrikas muzikālajā teātrī".

Jānis Aišpurs ir mūziķis un grupas “The Sound Poets” līderis.

Komentē 3

 
Anonīms
 

Jauns izaicinājums! - kā teiktu Kivičs.

29.jūlijs 2020, 20:39 Atbildēt

Kāpelēšanai nav nekāda vaina, mūsu Gaiziņā arī var kāpelēt.. Bet kāda vella pēc viņa sākusi krāsot lūpas tik briesmīgi spilgtā krāsā.

30.jūlijs 2020, 8:36 Atbildēt

Jaaaa, māksliniekiem gan grūti laiki, kā Covid ierobežojumi LV mazināti, tā uz Itāliju prom... sak, jāved tač tas vīruss uz to LV, lai varam atkal sūkstīties, ka darba nav, naudas nav.....

2.augusts 2020, 6:18 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 14:45

Jaunākās diskusijas