Jānis Timma atklāj, kādas ir viņa attiecības ar bijušo sievu

tautaruna.lv 31.jūl
 
Tass/Scanpix/LETA
Latviešu basketbolists Jānis Timma, kas nesen bildinājis ukraiņu izcelsmes dziedātāju Annu Sedokovu, Youtube raidījumā stāstīja, kādas ir viņa attiecības ar bijušo sievu Sanu.
Kā skaidroja Timma, pagaidām viņš vēl mācās normāli kontaktēties ar bijušo sievu.

Viņš uzreiz sev apsolīja, ka saglabās ar bijušo sievu labas attiecības bērna dēļ.

"Tagad vēl ir sarežģīti. Kopš šķiršanās ir pagājis tikai gads, bet es cenšos bērna dēļ," pauda Jānis.

Iepriekš arī vēstījām, ka Timmas bijusī sieva Sana foto vietnē Instagram atklājusi, kādas tagad ir viņas un Jāņa attiecības.

"Mums ir draudzīga komunikācija, jo mums ir jārūpējas par mūsu dēlu," pauda Sana.

Komentē 18

 
Anonīms
 

kā var būt draudzīga komunikācija ,ja tētis pamet savu mazo bērniņu ,vajag audzināt to ,ko pats radīji un tad kārto savu dzīvi ,nav labs cilvēks ,kas tik mazam cilvēciņam sadala sirsniņu divās daļās

31.jūlijs Atbildēt

Jākontaktējas caur kontraceptīvu

31.jūlijs Atbildēt

Ja iepriekš sarunā, var jau arī bez.

31.jūlijs Atbildēt

Stāstīt var daudz ko,ja tikai ir kas klausās, bet pilnīgi noteikti bez čallā-driku tikšanās reizēs neiztiek.DD Tā taču sen zināma patiesība.

31.jūlijs Atbildēt

Un šitais ir pirmais, kas izlec, kad telefonu attaisa

31.jūlijs Atbildēt

tukss tas timma pilnigi ,ka var domat par laulibam ar nakotnes lesbu un krievu parjatu mauklu ,man loti zel timma ,nonem roza brilles

31.jūlijs Atbildēt

Tu pati es reala mauka,debila kuce,Anna Sedakova ir ukrainiete,dolbana dura Anna Viksne

1.augusts Atbildēt
īpaši stulbs > marcis

Tu nekliedz uz Annu, ja..?

1.augusts Atbildēt

Anna tev nav labi ar GALVU VAJAG ARSTETIES.

1.augusts Atbildēt

timma del vienas krievu padauzas ,kura salasijusi tris bernus katru no sava tevina un tu esi ar mieru precet padauzu un audzinat svesus bernus ,tas sedakovas puika nu istakais krievelens ,un nakotne gan jau atrausies no sedakovas dela papurnu ,un to ari es tev novelu ,ka savu bernu japamet ,del nakotnes lesbas.

1.augusts Atbildēt

Tu esi debila un infantila interneta mauka un paudauza,ka tevi tadi garigi slimu vispar vareja piezemdet,dolbana dura Anna Viksne.

1.augusts Atbildēt
Anita Kalniete > marcis

Un tu gan neesi garīgi slims?

1.augusts Atbildēt
Marcis > anita.kalniete

Tu debila kuce drociji tadu pasus komentarus par Andri un Lieni dolbana mauka.

1.augusts Atbildēt
Juris > anita.kalniete

Cien . kundzes , Anna Vīksne un Anita Kalniete ! Kāpēc , Jūs Anita , tam Marcim jautājat to kas tāpat ir visiem labi redzams un pašsaprotams , izņemot pašu Marci ? Nu protams ka viņš ir garīgi slims , ja jau var interneta visādos portālos ( ne tikai par Kiviča sāgu ) svešas sievietes publiski apsaukāt šādos lamu vardos ??? Šos komentārus taču lasa visā Latvijā un visā parējā pasaulē , kur ir normāls internets un kur ir cilvēki kas saprot latviski . Kāpēc visai pasaulei jāuzin , kādos vārdos Jūs aplamā viens garīgi slims kroplis ? Vai drīkstu Jums dot labu padomu ? Izkopējiet arā no interneta visas Jums veltītās Marca labas un apvainojumus . Dodaties ar šiem papīriem uz policiju un uzrakstiet iesniegumu . Marca debīlā rīcība ir krimināli sodama vismaz pēc 2 LV Krimināllikuma pantiem ( konkrētus p. nr. no galvas nezinu , pašas sameklēsiet ) - cieņas un goda aizskaršana + huligānisms sabiedriskā vietā ( telpā ) , jo interneta vide ir daudz plašāka sabiedriskā vieta nekā tāda pati apvainošana tramvajā vai veikalā . Bet ja atklasies , ka zzem "Marcis Dzelme "vārda slēpjas cits cilvēks , pievienosies vel 3. krimināllikuma pants . Sirsnīgi iesaku pirms došanās uz policiju , aprunāties ar juristu par juridiskajām niansēm , lai Marcim nebūtu nekādu iespēju izvairīties no atbildības . Policijas datorspeciālisti ātri noskaidros Marca patieso identitāti , mājas adresi un iespējamo darba vietu ( es šaubos vai viņš strādā ) . Kad policija to visu būs noskaidrojusi , rakstiet prasības pieteikumu uz tiesu . Prasiet labi lielu naudas summu kā materiālo kompensāciju par morālo kaitējumu . Tas nekas , ka diez vai to būs iespējams piedzīt . Debīlajam Marcim draudz reāls cietumsods . Kad pasēdēs kādu laiku cietuma kopējā kamerā pie īstiem zekiem , būs izārstēts no šāda huligānisma uz visu atlikušo mūžu . Ņemiet piemeru no amerikāņiem , tā tauta ir ļoti nadzīga uz tiesāšanos . Tur tāds Marcis sen būtu sapujis cietumā .

2.augusts Atbildēt
Juris > anita.kalniete

Vēl mazs papildinājums . Vispirms atvainojos ka garajā tekstā steigā pāris vietās nepareizus burtus iesitu . Ja arī izrādīsies ka Marci nevar saukt pie juridiskas atbildības un tiesāt , jo viņš ir garīgi slims , atrodas psihoneiroloģiskā dispansera uzskaitē ( kas ļoti ticams ) un t.t., tad vienalga viņš tiks sodīts . Policija viņu uz ilgāku laiku ievietos tur kur viņš citus mīl sūtīt , uz " Tvaika ielu bez interneta piesleguma . Arī tas sabiedrībai būs liels ieguvums . Ja manam padomam paklausīsiet , Jūs pašas un arī ļoti daudzi citi man teiks paldies . Lai Jums veicas !

2.augusts Atbildēt

Vis ļoti Labi Timma satika savu sievieti Sedakova satika savu vireti .Vini zin ko dara.Viniem kopa ļoti labi .Bet katram tetim vajag rupeties pa saviem berniem.Latvijas sievietes paskatites paprekšu us sevies un pec tam kaut ko muldiet.Un Tautibu te nevajag jaukt.PAT LABAKAS SIEVIETES PASAULE DZIVO KREVIJA. VLADIMIRS.

1.augusts Atbildēt

Vienigas sakarigs cilveks,no 10 riebigu neta trollu bandu locekliem.

1.augusts Atbildēt
Elvisa17 > marcis

Marci, vai tad šovakar nav neviena akustiska koncerta, ja laiks internetā aptaisīties?

1.augusts Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 18:39

Jaunākās diskusijas