Rets kadrs: Petrosjans iziet sabiedrībā ar jauno sievu

tautaruna.lv 29.jūl
 
Tass/Scanpix/LETA
Krievijas humorists Jevgēnijs Petrosjans, uzsākot savā jaunā šova mēģinājumu, publikas priekšā parādījās kopā ar savu sievu Tatjanu Bruhunovu, raksta "Komsomoļskaja pravda".
Pavisam drīz Petrosjans prezentēs jaunu humora programmu. Radošajā procesā viņu atbalsta arī Bruhunova, kas kopā ar viņu ieradās uz mēģinājumu.

Kamēr Petrosjans sociālajos tīklos saviem faniem klāsta par grandiozo šovu, vērīgākie pamanījuši, ka bildēs no mēģinājuma Petrosjans ir kopā ar Bruhunovu. Viņi sēž pie viena galda un vēro notiekošo.

Jāatgādina, ka Petrosjans apprecēja 31 gadu veco Bruhunovu. Medijos tika vēstīts, ka surogātmāte abiem dzemdējusi bērnu.

View this post on Instagram

A post shared by Евгений Петросян (@petrosyanevgeny) on

Komentē 3

 
Anonīms
 

Petrosjans ar mammu?

29.jūlijs Atbildēt

Njāā...vīrs vectēva vecumā, bet patiesībā meiča visu labi izkalkulējusi... Ar skaistumu daba ir mazliet noskopojusies, tāpēc skaidrs, ka tāda pelēkā pele sava vecuma naudīgu čali nemūžam nedabūs, bet večuku no ģimenes izvilkt izdevās. Tagad tikai kādus gadiņus jāpaciešas, līdz večuks dabīgā veidā atmetīs kedas, un tālākā dzīve nodrošināta, varēs sev kādu puisīti nopirkt... Arī ar vīriešiem nauda dara brīnumus...

30.jūlijs Atbildēt

Jā, Pētersons ir īstais kadrs.

30.jūlijs Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 2:34

Jaunākās diskusijas