Kas Lienei Kivičai sakāms "ienaidniekiem"?

tautaruna.lv 28.jūl
 
Ekrānšāviņš no Instagram
Mūziķa Andra Kiviča sieva Liene Kiviča vietnē Instagram publicējusi vēstījumu saviem "ienaidniekiem" jeb heiteriem.
Kā zināms, Kiviču pārim netrūkst ne atbalstītāju, kas vēl viņiem visu to labāko, ne cilvēku, kas kritizē katru pāra soli un nejauki izsakās par Andri vai Lieni.

Liene publicējusi vārdus, ko derētu paturēt prātā ikvienam.

"Nekad nepārstāj būt par labu cilvēku sliktu cilvēku dēļ. Ienaidnieki tevi neciena, viņi ienīst sevi par to, ka nav tādi kā tu," raksta Kiviča.

View this post on Instagram

A post shared by Liene Kiviča ��� (@lienekivica) on

Iepriekš vēstījām, ka Liene publicējusi nelielu video, kurā redzams, cik labi viņa izskatās pēc meitiņas Mias piedzimšanas.

Komentē 77

 
Anonīms
 

Lienīt, varu tev pateikt tā- spriežot pēc tā, ka tu neaudzini iepriekšējos savus bērnus, tad tu nekādā veidā neesi labs cilvēks. Un tāds cilvēks kā tu, es nekad negribētu būt un nekad, nekad negribētu, lai mani bērni ir tādi kā tu.

28.jūlijs Atbildēt

Ieteiktu pārstāt šo dzeguzi uzrunāt par Lienīti. Viņa jau tā ir infantīla, un viņas vārda izrunāšana pamazinājuma formā šo infantīlismu viņā tikai pastiprina.

28.jūlijs Atbildēt
Yohn Plunt > krams

Tieši tāpēc viņu vajag dēvēt par 'lienelīti'. Tas atskaņojas viņas infantilismā un ielenes uzvedībā. Infantila ielene, vārdā liene.

28.jūlijs Atbildēt

Neglaimo sev, dzeguze! Ne par kādu naudu neviens cilvēks negribētu būt tavā vietā! Tā, ka sēdi un gaidi mājās savu donžuānu un nolaidies uz zemes vienreiz, sadomājusies sazin ko no sevis, pīļu dīķa slavenība! Audzini savus bērnus, dzeguze, un pārstāj zīmēties soc tīklos, tad varbūt dzīve ies uz augšu, bet pašlaik tev ir tikai smaga lejupslīde.

28.jūlijs Atbildēt

Nez vai dzeguzes vīrs uz tiesu aizvilkās, vai joprojām kaut kur izguļ paģiras, varbūt jau citai dvēseles radiniecei blakus.

28.jūlijs Atbildēt
Krams > elvisa17

Tas, protams, būtu apsveicami, ja dzeguzes vīrs jau būtu blakus jaunai dvēseles radiniecei, taču pašai dzeguzei tas varētu beigties bēdīgi, domājams, ka pat varētu beigties ar trako māju. Karma is.....

28.jūlijs Atbildēt
Elvisa17 > krams

Gandrīz vai jāslēdz derības, kurš pirmais trako màjà nonāks- dzeguze, pļēgurs, vai Marcis:))

28.jūlijs Atbildēt
Tedis > elvisa17

dzelmēns tagad vairs nav ar pliku roku ņemams,dabūjis darbu Zoo dārzā,zilonim par pautu šūpotāju,pagaidām uz pārbaudes laiku,ja sūdīgi šūpos,tad praļotā,bet cenšās jau lopiņš,cenšās...

28.jūlijs Atbildēt
ivo

Kā var labi attiekties pret pabirām kuras tev rītā, vakarā publicē..

28.jūlijs Atbildēt

Cilvēkiem tikai jāpriecājas ir, ka nav tādi kā tu un tavs nošņurkušais vīrs. Pamesti bērni abiem, alimenti abiem, stabilu ienākumu nav, jādzīvo pie kiviča muteres, reputācija abiem zemāka par zāli. Ir par ko apskaust:D

28.jūlijs Atbildēt

Atkal neta trolliem ir dauz darba,lai visus nolietu ar sudiem un meslie,suni rej,karavana iet garam un Andrim un Lienei ir simtiem cilveku atbasts,kur tadi urodi rodas idioti.

28.jūlijs Atbildēt
Elvisa17 > marcis

Marci, vai tev nav jàtur Kiviča rociņa tiesas zàlè, vai slimnīcas palātà, kur šis ārstē kārtējo dzeršanas aritmiju?

28.jūlijs Atbildēt

Un jus visi esat garigi un morali degenerati.

28.jūlijs Atbildēt
Elvisa17 > marcis

Tas tik būtu jox, ja Kiviču policija uz tiesu piespiedu kārtà vestu...tādu paģirainu...bļaujošu...vai kviecošu "es tuvojos sev"...

28.jūlijs Atbildēt
Marcis > elvisa17

Man tavi un Inetas Ozolas un parejo neta trollu slimie murgi un fantazijas ir pie vienas vietas

28.jūlijs Atbildēt
Elvisa17 > marcis

Pie kuras vietas, vai pie tās, kas vannā bija maziņa un mīksta?

28.jūlijs Atbildēt
Anita Kalniete > marcis

Mēs vispār ne jau par tevi komentējam, kādā sakarā tu jauc sevi un savu pakaļu te iekšā. Tad jau sanāk, ka esi nevis kivičs, bet nocenotā ļena.

28.jūlijs Atbildēt
Pujene Sārtā > marcis

"Andrim un Lienei ir simtiem cilveku atbasts,kur tadi urodi rodas idioti". Mārci, Tu vispār spēj filtrēt līdzi ko pats raksti??? Pēc Tava teksta jāsaprot, ka tie urodi ir tie, kas atbalsta tos divus dīvainīšus. Jāsaka gan, ka sava taisnība tajā ir...Tomēr ieteiktu vismaz palīgskolu pabeigt un iemācīties kaut cik sakarīgi noformulēt domu.

28.jūlijs Atbildēt
Elīna Zemīte > marcis

Man stipras aizdomas, ka Kivičš tup zem Mārča vārda....

28.jūlijs Atbildēt
Marcis > el.na.zem.te

Tu Elina iebaz savas aizdomas sev viena vieta.

28.jūlijs Atbildēt
ivo

Mums kiviči kā krieviem prostitūta svoločkova...jebkurā izdevumā ir..

28.jūlijs Atbildēt

Svoločkova virsmaz prot špagatu :) un ir balerīna, bet šitie abi ir pabiras

28.jūlijs Atbildēt
ivo > krams

Reiz bija balerīna..laikam gadus 20 kā nav..izdzina jo neviens ar viņu nevēlējās dejot..

28.jūlijs Atbildēt

Jā, man nenormāli skauž. Ir par ko apskaust Lieni- pusei slavenāko babņiku apakšā pagūlusies, tad veiksmīgi apprecējusies ar allaž pillā esošo mazballīšu muzikantu, kurš kādreiz bijis rokstārs un viņam pirms 20 gadiem bijusi viena slavena dziesma (Tu tuvojies sev), piedzemdējusi bērnu, un nu var ar bērnu un suni sēdēt dzīvoklī, kamēr vīriņš tusē apkārt. Alkstu tādas dzīves... Pasaka! Un vīrs dāvina visādus lētus blinblingus, šļopkas un spalvu auskarus, apģērbi no lētā tīņu veikala...

28.jūlijs Atbildēt

Hmm,nez kuri tad ir tie"ienaidnieki"?Vai tās, kurām pietika prāta atrast savu klitoru pirms 40 gadu vecuma, un turklāt bez nodzerta balamutes palīdzības?Kad beigsies tie ģenitāliju atklāšanas prieki, nesalaužamajai mīlai būs kirdikt!Un viss teātris sāksies no gala-ar nožēlas asarām, un ubagošanas pēc līdzcietības un sapratnes.Būs jautri!Gaidām.

28.jūlijs Atbildēt
ivo

Kivičs man personīgi asociējas ar divām lietām..jauniešu vecumā spēlēja basketbolu un kaut kad vienam pēdiņās iedeva pa degunu..viss..kaut kā pamaz lai būtu slavenibai

28.jūlijs Atbildēt

Viņam tak 11 albumi, un 3 grāmatas-slavenība!

28.jūlijs Atbildēt

Tevi neciena ne jau ienaidnieki, bet visnotaļ kārtīgi cilvēki.Ko, tur tevi cienīt? Par bērnu pamešanu? Varoņdarbs, vai ne? Tevi pat vīrs neciena! Mums skauž? Ooo jā! Jā, mēs visas sievietes skaužam, ka mūs nav izgrabinājuši 100 un vairāk veči. Tas ir mūsu sapnis. Un vīriešiem skauž, ka nav noprecējuši vai vismaz ieguvuši tādu nocenotu žoga vāveri. Skaužam ka klitoru atradām jaunībā, nevis pusmūžā.

28.jūlijs Atbildēt

Ivo ! Bet man Kivič asociējas ar daudzām lietām - 1) vannā ar Lieni guļot parādīja visai LV internetā savu mazo krāniņu , 2) Spānijā un Portugalē izblamēja mūsu Dzimteni un tautu ar policijas skandāliem ( nez ko spāņi un portugāļi padomāja par latviešiem ?! ) , 3) savās kāzās publiski pacēla savai līgavai brunčus un izlamājās ar krievu 3- stāvīgajiem , bet to visu deva iespēju visiem izbaudīt un novērtēt internetā , 4) uzrīkoja skandālu pie Dzemdību nama ar policiju un deva mums visiem lielisku iespēju izklaidēties ,5 ) palīdzēja Lienei atrast savu klitoru un iemacīja savai mīļajau to lietot . 6) Vislabākā lieta - deva iedvesmu K. Dimiteram uzrakstīt kolosālu dziesmu "Kivi, čivi , čivi songs ". Redziet cik daudz "labu un interesantu " lietu ir izdarījis Kivič !

28.jūlijs Atbildēt

7) uzrīkoja savas gràmatas VĀKA prezentàciju!! Kurš vēl tā var?

28.jūlijs Atbildēt

Nu ar tādu sarakstu vismaz nacionālais varonis...Vai tik nebūtu kādu augstu apbalvojumu pelnījis...

28.jūlijs Atbildēt
Elvisa17 > 158528408887613

Viņš cienīgs būt par Alda Gobzema partijas lokomotīvi!

28.jūlijs Atbildēt

aizmirsi pieminet, ka renges virs klozetpoda abi eda, un ka visas smotkas bija jaizpardod, lai aizbrauktu neaizmirtama celojuma uz Tenerifi, kur abi pietaisija viesnicas nr,un atstaja saimniekiem tukso pudelu konteinerus, ar ediena paliekam , lai pasi tira. vel bij zila acs bolinga, kad sadzeries vecis meta savai soulmeitai ar benki, kautins uz ielas un klosteris.......

28.jūlijs Atbildēt

Viņas vīrs "uzkāpis uz korķa"braukā pa Latviju,dibinādams"Alda Gobzema partiju",pats droši vien būs viens no populārākajiem biedriem un saulvežiem.Uzvedība kā sešpadsmit gadīgam aizliegto vielu baudītājam.

28.jūlijs Atbildēt

Super jauna iesauka NOCENOTA ZOGA VAVERE vislabakais kas paslaik ir -mes neskauzam man ir tevis zel ka var tik zemu krist del viena noj...a tevina

28.jūlijs Atbildēt

Nocenotajai źogvāverei nevis viens, bet vesels leģions bij to tèviņu.

28.jūlijs Atbildēt
Anita Kalniete > elvisa17

Un pie tam, ne jau kārtīgi vīrieši, bet pāris nakšu grabinātāji. Nu Bulis ilgāk grabināja, bet tam ari beidzot acis atvērās un aizlaidās.Un tak beigās nocenotā žogvāvere dabūja, sevis cienīgu. Pelmenis ar puļķīti pavēderē un blondu cekulu. Latvijas izsmiekls ne vīrietis.

28.jūlijs Atbildēt
Marcis > anita.kalniete

Tev debilas kucei un tavam drauzenem Elvisai17,Elina Zemite,Dace Salzemniece,Pujene S..Jurim Tifenbergam,dzintrai un parejiem iesaku arzvert savas smirdigas zaunas un kartigi nodirties

28.jūlijs Atbildēt
Pujene Sārtā > marcis

Un pa kuru laiku Tu, Mārcīti, paspēji mūs visus apciemot, žaunas atrast un vēl apošņāt? Par to pārējo - Tu jau te visu esi paspējis arī mūsu vietā, tā ka ko vairs mums te...

28.jūlijs Atbildēt
Marcis > 158528408887613

Ej un kopojies ar sirds drauzenem,un azver savas smirdigas zaunas

28.jūlijs Atbildēt
Anita Kalniete > marcis

Ej un kopojies ar savu žoga vāveri un nemaisies kur tevi neprasa.

28.jūlijs Atbildēt
Marcis > anita.kalniete

Debila slima kuce ej tak dirst.

28.jūlijs Atbildēt
Elvisa17 > anita.kalniete

Uz žoga vàveri Kivičs skaidrà vairs paskatīties nevar. Alūksnē smukas čiksas, nav brīnums, ka šis tur aizķērās ilgāk.

28.jūlijs Atbildēt
Anita Kalnina > elvisa17

Bet cik tām ciksām jābūt bez smadzenēm, lai tuvumā laistu tādu rupekli. Nerunājot par gultu.

28.jūlijs Atbildēt
Pujene Sārtā > marcis

Man nav jākopojas ar draudzenēm, man ir likumīgs vīrs, es nelidinos no viena precētā pie nākamā kā Lienīte. Arī ar klitoru viss bija skaidrs jau pirms ļoooti daudz gadiem...Un nevervelē te par smirdīgām žaunām, labāk pasit kulaciņā un nomierinies!

28.jūlijs Atbildēt

JĀ, Liene nesmuki gan bija un ir , ka tu pagūlies zem cilvēka, kuram ir sieva un bērni, ko var saukt par ģimenes izjaukšanu, ja Andris būtu bijis šķīries no sievas, tad tev tas negods atkristu, bet tagad pateikšu: nebūvē savu laimi uz citu asarām, tev tā ,,laime" ilgi nebūs.Pienāks laiks, ka Andrim pret tevi nebūs nekas.

28.jūlijs Atbildēt

Ielenīte nevar nomierināties un auklēt mazuli, gaidot savu princi mājās. Parakājas internetā, atrod kādu pērli un drukā. Pati nevar neko izdomāt, kā tikai par savu atrasto ģenitāliju. It kā rakstniece. Ka tik dzeltenā prese neaizmirst par šiem. Es neienīstu bet gan priecājos ka neesmu kā tu. Ka neesmu kļuvusi ne tikai par Latvijas apsmieklu, bet pat ne savas pilsētas ņirgu objektu. Ja mani šādi apsmietu, es sen jau šo planētu būtu pametusi. Bet šī vel lepojas. Kauns!!!

28.jūlijs Atbildēt

Tu debila slima kuce,labak pati paradi savu stulbu mordu,nevis tupi dirni 24 stundas interneta un zaka ne tikai Andri un Liene bet ari parejos.

28.jūlijs Atbildēt

Viens talants dzeguzei ir - viņa prot salikt savam ģīmim tādus filtrus, ka pazūd gan deguns, gan ausis. Dabiskais feiss ir tik nodzerts, ka "mīļajiem draugiem" to nevar rādīt.

28.jūlijs Atbildēt
Elvisa17 > marcis

Marci, vai tu arī Gobzema partijas loceklis?

28.jūlijs Atbildēt

Un tu interneta zvaigne,esi par apsmieklu,nevis Liene un Andris kuri jau loti sen nelasa interneta komentarus

28.jūlijs Atbildēt
Marcis > elvisa17

Tu Elvisa 17 un parejie idioti esi vienkari un debili neta trolli.

28.jūlijs Atbildēt
Anita Kalnina > marcis

Ierunājās pajolis bez mordas.

28.jūlijs Atbildēt
Anita Kalnina > marcis

Kā tu vari zināt ko dara tie divi klauni? Ja vienīgi esi viens no viņiem, un ne tikai lasi bet pat apdirsies komentē.

28.jūlijs Atbildēt
Elvisa17 > marcis

Marci, pasaki Kivičam, lai nāk ārā no skapja, uzreiz būs vieglāk, un oficiāli tiksi no savas dzeguzes vaļā.

28.jūlijs Atbildēt
Anita Kalnina > elvisa17

Kā tas kivicmarcis ārdas. Tik vairāk par tiem dažiem vārdiem iemācīties nevar. Bet pat Marcis brīnas, nu kur tādi urodi rodas kuri atbalsta kiviču un to smalko "sabiedrības dāmu".

28.jūlijs Atbildēt
Elvisa17 > anita.kalnina

Tai "sabiedrības dāmai" esot vairākas augstākās izglītības un neskaitāmi talanti, bet 40 gados viņa NEKO nav sasniegusi, tikai virinājusi kàjas. Un Kivis...vecis pusmūžā, bet nav nekà, pat savas ģitàras nav, jāaizņemas no "mīļā drauga". Nu īsts bomzis

28.jūlijs Atbildēt
Pujene Sārtā > elvisa17

Man patīk tas vārdu salikums - sabiedrības dāma...Kādreiz šīm dāmām bija viens konkrēts nosaukums... Ar tādām dāmām (vismaz kādreiz) bija pilna Rumbulas ceļmala. Patiesībā vienīgā atšķirība starp šīm "dāmām" ir viņu klentu maka biezums.Vārdu sakot - jo vairāk turīgākas sabiedrības pāri pārlaidusi, jo lielāka dāma... Lai kā Lienīte centās pagulties tad zem viena precēta, tad zem cita, maka biezumā gan nekur tālāk par Rumbulas meitenēm netika...Tagad pat sava labākā garderobe izpārdota, jādzīvo pie Kiviča mātes - diezgan nožēlojami... Var jau, protams, mierināt sevi ar iedomām, ka visi te viņu apskauž...

28.jūlijs Atbildēt
Pujene Sārtā > elvisa17

Nē, Mārcis ir tikai loceklis - maziņš un bez partijas...:)

28.jūlijs Atbildēt

Vai tiešām nav nekā svarīgāka par tā saucamo ''slavenību'' privātās dzīves atspoguļošanu internetā u.t.t. Man, piemēram ,''pie kājas'' ar ko viņi precas,kurš ar kuru satiekas,kā izsskatās viņi atpūtā u.t.t.

28.jūlijs Atbildēt

Stulbais Marci - kā tu to zini ???

28.jūlijs Atbildēt

Vienā vārdā-Banderlogi

28.jūlijs Atbildēt

Andri, beidz lamaties. Tev gan ir uznemiba atbildet uz katru netikamo komentaru!

28.jūlijs Atbildēt

vina pati tic tam ko saka. Neskatoties uz nonicinosiem komentariem, vinai liekas, ka ir apskausanas verta. Patiesiba vairums sieviesu tadu kivicu sev tuvuma nelaisru, pat ar piemaksu ne.

28.jūlijs Atbildēt

Izguli dzērumu, marci dzeme=Andri kivičs. Deģenerātu duets. Jej bogu, atpisies, ej ārstēties vai nošaujies.

28.jūlijs Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 0:08

Jaunākās diskusijas