Princis Čārlzs dēlam Harijam ar sievu devis "slepenu brīdinājumu"

tautaruna.lv 27.jūl
 
AFP/SCANPIX/LETA
Britu tabloīds "Mirror" atklāj, ka laikā, kad britu princis Harijs ar sievu Meganu janvārī paziņoja par atkāpšanos no saviem karaliskajiem pienākumiem, prinča tēvs princis Čārlzs dēlu brīdinājis.

Izrādās Čārlzs brīdinājis dēlu par grūtībām, ar kādām saskarsies, sākot jaunu dzīvi Amerikā.

Drīzumā veikalos nonāks biogrāfisks darbs "Meklējot brīvību", kurā esot norādīts, ka princis Čārlzs centies princis Hariju pārliecināt, ka viņš ir "ļoti liela daļa no nākotnes karaliskās ģimenes", neņemot vērā, ka viņš nav tiešais kroņmantiniek kā viņa vecākais brālis princis Viljams.

Tāpat grāmata atklājot, cik princis Čārlzs bija satriekts pēc dēla un viņa sievas Meganas paziņojuma par ģimenes atstāšanu.

Jau vēstīts, ka princis Harijs ar sievu Meganu atkāpās no karaliskajiem pienākumiem un pārcēlās uz dzīvi Ziemeļamerikā, mēģinot dibināt jaunu dzīvi kopā ar dēlēnu Ārčiju.

Komentē 8

 
Anonīms
 

Seriāla "Galma spēles" turpinājums.

27.jūlijs Atbildēt

Nevis galmu spēles,bet parazītu...

27.jūlijs Atbildēt

Jau sen viss publicèts UK presē,tikai Latvia neko nezin,kas vispār notiek tajā Queen Elizabrth II dzimtà.Tas viss ir citādi nekā atspoguļo netā.Lasiet angļu žurnālistus.Tur

27.jūlijs Atbildēt

Mēs ne tikai angļu, bet arī ķīniešu, japāņu un indonēziešu žurnālus no vāka līdz vākam izrautu, ja tikai prastu valodas...

28.jūlijs Atbildēt

Izlēkāsies pa pasauli un pierims,tas nav nekas jauns.Beigās vadīs ,piemēram, Jātnieku federāciju un dzīvos.

28.jūlijs Atbildēt

Mēs esam tik tālu no tā, kāda mums daļa, ko viena ģimene citā valstī runā, spriež....brīdina, tas bija tēva pienākums nu un? Kāpēc par to būtu jāraksta?

28.jūlijs Atbildēt

Kā jau visi melnīši, arī šī Megana ir neprognozējama neirastēniķe, kurai viss balstās uz sajūtām, izjūtām, noskaņojumu utt. Veselais saprāts te nepiedalas. Tādi tie melnīši ir, un tikai ārprātīgais ar viņiem laižās darīšanās.

28.jūlijs Atbildēt

Kroņmantinieks...

29.jūlijs Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 10:30

Jaunākās diskusijas