Atklātībā nākusi Elizabetes II vēstule Meganai

tautaruna.lv 24.jūl
 
PA Wire/PA Images/Scanpix/Leta
Megana Mārkla daudzkārt norādījusi, ka karaliskā ģimene pret viņu izturējusies netaisni. Tomēr atklātībā nākusī karalienes Elizabetes II vēstule Meganai parāda ko citu, vēsta "teleprogramma.pro".

Elizabete II rakstījusi Saseksas hercogienei, kad Megana un Harijs gaidījuši bērnu.

Spriežot pēc karalienes vēstules, Megana esot dramatizējusi situāciju. Vēstulē karaliene paudusi rūpes par topošās māmiņas pašsajūtu, jo Megana tikko bija pārradusies no vizītes Tunisijā. Karaliene vēstulē atzīmējusi, lai hercogiene ir uzmanīga un neapdraud mantinieka veselību.

Nav noslēpums, ka Elizabetei II ir stingrs raksturs un viņa reti izrāda maigumu pat tuvākajiem ģimenes locekļiem. Šajā gadījumā, karaliene izrādījusi rūpes par Meganu, norāda medijs.

Jau vēstīts, ka britu medijus pāršalca ziņa, ka dokumentos, kas iesniegti tiesā, Saseksas hercogiene Megana Mārkla norādījusi, ka grūtniecības laikā karaliskās ģimenes pārstāvji viņu nav pasargājuši no preses.

Kāda karaļnamam pietuvināta persona, kura vēlējusies palikt anonīma, šādus apgalvojumus sauc par muļķībām, uzsverot, ka lai cik grūti bijis, visi mēģinājuši palīdzēt.

Komentē 13

 
Anonīms
 

Nu tak jau sen visiem vajadzēja saprast, ka Megana ir vienkārši zvezduļka, kam pamatīgi sakāpis galvā... Protams. ka Harijs ir pamatīgi kļūdījies ar sievas izvēli,žēl, ka karaļnams to pieļāva un neveda Hariju pie prāta... Tagad tā viduvējā aktrisīte iedomājusies, ka visiem jādanco pēc viņas stabules...

24.jūlijs Atbildēt

Tavi debilie un infantilie neta trolla ir tikai tavi slimie murgi un fantazijas,kur tadi urodi rodas

24.jūlijs Atbildēt

Tiešām, Mārci, kur tādi kā Tu rodas? Komentāru rakstot noteikti spogulī skatījies, ka tik precīzi sevi noraksturoji...

24.jūlijs Atbildēt
Marcis > 158528408887613

Tavi slimie murgi un meli,man ir pie dirsas

25.jūlijs Atbildēt
Pujene Sārtā > marcis

Nu protams, Mārcīti, mēs visi šeit jau sen zinām, ka Tev viss pie tās vietas... Un kur gan citur varētu būt, ja pats viss sastāvi tikai no tās vietas, jo ne no vienas citas vietas jau nevarētu nākt ārā tās rupjības katrā Tavā komentārā...

25.jūlijs Atbildēt
Marcis > 158528408887613

Tie ir tikai tavi slimie un tavas murgainas fantazijas,profesonalais neta trollis,

25.jūlijs Atbildēt

Mārci Dzelme,Tu jau reiz mani nosauci par pusdebilo kuci un brīnījies,kur tāds idiotes rodas.Tik un tā es,tāpat kā daudzi,uzskatu,ka Mārkla ,noprecot princi,domāja,ka valdīs ja ne pār pasauli,tad vismaz pār Lielbritāniju.Nekas nesanāca,tagad nākas strēbt putru,ko pati savārījusi.

25.jūlijs Atbildēt
Marcis > konstance.kalni.a

Piedod, vairs nesauksu,un es gan ta nedomaju,jo ta bija Harija izvele parvakties uz ASV

25.jūlijs Atbildēt
Pujene Sārtā > marcis

Mārci, Tu tiešām nespēj kaut kā piepūst vaidziņus un pacensties kaut vienu teikumu uzrakstīt bez kļūdām un kaut cik sakarīgi noformulēt domu??? Vismaz pārlasi savu rakstīto un padomā vai maz pats saproti tos savus slima kaķīša murdziņus...Labākais jau ir tas, ka Tu citus saukā par slimiem , idiotiem un vēl nezin ko, bet pats nespēj pat vienu sakarīgu teikumu uzrakstīt bez kļūdām. Tik daudz jau vajadzētu pat palīgskolā iemācīties...

25.jūlijs Atbildēt
Marcis > 158528408887613

Ka gribu ta ari rakstu,ej tak dirst ar saviem komentariem

25.jūlijs Atbildēt
Anita Kalniete > marcis

Vienīgais kurš var iet dirst ar saviem komentāriem esi tu. Kivič.

27.jūlijs Atbildēt

Megana ir tipiska situācija, ka meiteni no būdas uz pili aizvest var, bet no meitenes būdu ārā dabūt nevar.

24.jūlijs Atbildēt

Vispār, publicēt svešas vēstules nav ieteicams.

25.jūlijs Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 10:30

Jaunākās diskusijas