Kārlis Streips pārdevis glauno dzīvokli Rīgas centrā un atradis jaunas mājas

Viktorija Gabrjuna 23.jūl
 
Egons Ansbergs/F64
Latvijā pazīstamais žurnālists Kārlis Streips, kas pagājušā gada beigās bija izlicis pārdošanā savu divstāvu dzīvokli Rīgas centrā, to pārdevis un atradis jaunas mājas, vēstīts Zanes Piļkas-Karaļevičas materiālā "Pārcēlies uz jaunām mājām" izdevumā "Privātā Dzīve".

Streipa dzīvoklim bija divi stāvi, tajā bija septiņas istabas. Streips par to vēlējās saņemt 140 000 eiro, bet tagad, kad viņš apstiprina, ka dzīvoklis pārdots, darījuma summu neatklāj.

Tagad Streips pārvācies uz trīsistabu dzīvokli Purvciemā, kurā dzīvo jau otro nedēļu.

"Un varu teikt, ka tas ir ļoti jauks rajons. Mājai tuvu ir sabiedriskais transports, līdz centram arī nav tālu jābrauc. Dzīvoklis ir skaisti izremontēts, un viss ir kārtībā," saka Streips.

Komentē 7

 
Anonīms
 

Cilvēks, ņemdams 7-istabu dzīvokli, laikam cerēja apprecēties, uz kuplu ģimeni, bet diemžēl nesanāca. Cerības galīgi nav atmetis, bet, ja tā turpināsies, tad vēlāk jau ar vienistabas dzīvoklīti pietiks.

23.jūlijs Atbildēt

Tā arī būs. Sāka ar amerikānisku vērienu - viss liels, dzīvoklis, mašīna, bet pamazām nonāks realitātē - vienistabas dzīvoklis,pavecs Opelītis, Zapiņu vairs nav.

24.jūlijs Atbildēt

Kultūrnācijai vajadzētu palīdzēt savam slavenākajam un dārgākajam pederastam, dāvinot kādu miljonu par ieguldījumu kultūrnācijas garīgajā izaugsmē. Latviešu kultūras vēsturē šis pederasts saglabāsies kā paraugs degradācijas sākumam, nonākot LKP/VDK morālo kastrātu izveidotajā "otrajā" LR. No Amerikas atklīdušo pederastu tūlīt norīkoja ideoloģiskajā darbā- tautas garīgās apgaismošanas noteicošajā sfērā. Pederats sāka strādāt tādā atbildīgā ideoloģiskajā instrumentā kā TV. Pie tam netika ņemta vērā TV klasiskā prasība - atļaut strādāt tikai ar literāri pareizu valodu. Pederasts runā kroplā latviešu valodā. Viņš savu pederasta dzīves skatījumu kultūrnācijai dod leksiski atbaidošā veidā. Bet tas vēl nav viss. Pederastu iesaistīja ideloģiskā darba kadru gatavošanā LU - žurnālistu studentu apstrādāšanā Rietumu neoliberālisma un postmodernisma garā un, protams, kroplā latv.valodā. Šodienas pseidožurnālistu šļura ir arī šī pederasta nopelns.

23.jūlijs Atbildēt

Purčiku būvēja soclaikā un vēl krievu celtnieki. tur jābūt uzmanīgam. Ai.Ai.Ai.

23.jūlijs Atbildēt

Kaut kā neveicas tiem dibenbrāļiem...

23.jūlijs Atbildēt

Es gan to liberastu tendenciozo pediķi nesauktu par žurnālistu. Žurnālistam jārīkojas saskaņā ar amatbrāļu goda kodeksu, bet šitas... Liberasti paliek liberasti. Ja pilnībā pārņems varu, tad boļševiki izrādīsies vien tādi skauti bijuši.

24.jūlijs Atbildēt

kaku stūmējiem dažkārt ir vairāk prāta nekā Jēkaba ielā visiem kopā

24.jūlijs Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 0:14

Jaunākās diskusijas