Karaļnama apskatniece: Mārkla vēlas kļūt par ASV prezidenti

tautaruna.lv 17.jūl
 
Reuters/Scanpix/Leta
TV un radio personība Beverlija Tērnere apgalvojusi, ka Meganai Mārklai ir politiskas ambīcijas un viņa kādu dienu cer kļūt par ASV prezidenti, vēsta "Daily Mirror".

Sarunā ar „Channel5” žurnālistu Džeremiju Vinu viņa norādījusi, ka Mārkla noteikti piepildīs savas politiskās ieceres un viņas skats ir vērsts Baltā nama virzienā.

Tērnere gan norāda, ka nezina, kad Megana varētu spert šo soli, taču tas notikšot ne pārāk tālā nākotnē. "Viņa kandidēs prezidenta vēlēšanās, man par to nav šaubu. Domāju, ka tas ir viņas plāns. Tas varbūt nenotiks drīz, taču noteikti notiks," apgalvo eksperte.

„Šī ir pirmā reize, kad dzirdu kādu to apgalvojam,” uz Tērneres apgalvojumiem atbildējis Vins.

„Es uzticos ļoti labai autoritātei, ka Megana vēlētos kandidēt uz prezidenta amatu,” norādījusi Tērnere.

Tērnere interviju sniegusi īsi pēc tam, kad Megana teikusi uzrunu „Girl Up Leadership” samitā. Šī ir pirmā uzruna, kuru viņa teikusi pēc aiziešanas no britu karaļnama oficiālo pienākumu pildīšanas. Tajā viņa aicinājusi meitenes un jaunas sievietes neklusēt, vienmēr paust savu viedokli un nebaidīties nostāties pret tiem, kam ir vara.

Komentē 20

 
Anonīms
 

Lai tas Karalnams iet uz poda ar saviem murgiem,jo Harijs un Megana ir ar to partraukusi visas saites.

17.jūlijs Atbildēt

Kāpēc ne? Megana ir gana uzņēmīga, ASV jaunās paaudzes pārstāve un prezidente sieviete ASV nemaz nebūtu slikti.

17.jūlijs Atbildēt

Nesaprotu, kā var būt par prezidentu cilvēks, kam nav attiecīgas pieredzes nevienā dzīves jomā, izņemot otrā plāna aktrises pieredzi? Pat karaļnamā neiederējās, jo egoisms ņēma virsroku.

17.jūlijs Atbildēt

Ronalds Reigans ari bija aktieries par prezidentu un Arnods Svarcnegers bija Kalifonjas gubernators ta ka Meganu var vel viss notikties.

17.jūlijs Atbildēt

Egīl, ja lasi TR komentārus, tad zini, ka drīz es būšu Tavā vietā!

17.jūlijs Atbildēt

Katram cilvēkam tomēr būtu jāzina savas spējas.Vadīt tik lielu valsti kā ASV,nav teātra spēlēšsana.Var jau teikt,kad kandidēs,bet,manuprāt,viņa sevi nostāda muļķīgā situācijā.

17.jūlijs Atbildēt

Pec 20-25 gadiem,varbut..

17.jūlijs Atbildēt

Interesanti, kāpēc visi garīgi slimie tā raujas uz Balto namu??? Vai tad nepietiek jau ar Kanji Vestu ar visiem viņa bipolārajiem traucējumiem, tagad vēl šitā uzradās... Tak pati pat tiesai sūdzējās, ka karaļnama sagādātās ciešanas nopietni ietekmējušas viņas garīgo veselību...

17.jūlijs Atbildēt

Tava verbala caureja viesiem ir pie vienas vietas,,

17.jūlijs Atbildēt

Tas Pujene S..

17.jūlijs Atbildēt
Pujene Sārtā > marcis

Mārcīt, tavu verbālo pļūku nepārspēs neviens! Kas Tev ir devis tiesības runāt visu vārdā? Tas, ka Tev pie vienas vietas, ir saprotams, jo viss sastāvi tikai no tās vienas vietas - skaties no kuras puses gribi... Tikai no tādas vietas var nākt ārā tādas rupjības, jēlības, kādas ir visos Tavos komentāros. Jau tiku rakstījusi, ka vārdu krājums kā piecgadīgam bērnam, kas aug cittautiešu pārdzērušos deģenerātu ģimenē, visādā ziņā vecākiem nav ar ko lepoties...Tad visas sievietes sauc par kucēm - tātad arī savu māti...tad jau skaidrs kā dēls pats esi...

17.jūlijs Atbildēt
Marcis > 158528408887613

Ej drist

18.jūlijs Atbildēt
Marcis > 158528408887613

Labak pati ej un parbudi savu garigo veselibu,nevis pluti savos komentaros

18.jūlijs Atbildēt
Pujene Sārtā > marcis

Drist??? Mārcīti, kas tas par jaunvārdu? Nu labi, Tavs intelekta līmenis jau ir gana labi iepazīts, tā ka nojaušu, ko gribēji pateikt...Teikšu skaidri - uz turieni es eju tikai tad, kad man ir tāda vajadzība, nevis tad, kad kāds izdomās mani tur sūtīt. Tev, Mārcīt, gan ir labi - nekur nav jāiet, jau no paša rīta komentāros atvieglojies, tātad diena izdevusies...

18.jūlijs Atbildēt
Marcis > 158528408887613

Man pie dirsas tava verbala caureja

18.jūlijs Atbildēt
Pujene Sārtā > marcis

Es saprotu, Mārcīt, ka tādam nabadziņam kā Tu, kam jāmokās ar hronisku nesaturēšanu, viss ap pakaļgalu vien grozās ...

18.jūlijs Atbildēt

Marcim tiešàm viss ap pakaļgalu grozās+auskariņi+leopardīgi krekliņi+daiļie uzacu loki...secinàjumus katrs var izdarīt pats.

18.jūlijs Atbildēt

Es reali kaifoju tavas un Pujene S,,,, verbalas caurejas..

18.jūlijs Atbildēt
Anita Kalniete > marcis

Tev jau nav no kā cita kaifot. Kā tikai no savām glupībām.

19.jūlijs Atbildēt

Nespīd viņai...

19.jūlijs Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Vakar, 23:50

Jaunākās diskusijas