VIDEO! Vienmēr formā – 60 gadus vecais kultūrists Šveiduks slaidi ielec baseinā

tautaruna.lv 16.jūl
 
Dāvis Ūlands/F64 Photo Agency
Lai arī jūlijs mūs nav pārāk lutinājis ar vasarīgu tveici, katru silto dienu šķiet izmanto pazīstamais kultūrists Māris Šveiduks, kurš joprojām ir lieliskā formā un ir aktīva dzīvesveida piekritējs.

"Izbaudi reto vasaras dienu!" aicina pieredzējušais sportists, kurš publicējis video, kurā redzams, kā ar kūlenis ielec pagalma peldbaseinā, lai atveldzētos.

View this post on Instagram

A post shared by Maris Sveiduks (@maris.sveiduks) on

Māris Šveiduks arī 60 gadu vecumā joprojām aktīvi nodarbojas ar sportu. Viņa ikdiena paiet paša izveidotajā fitnesa klubā Gym Lāčplēsis, un, tā kā viņš aktīvi darbojas valdē divās pasaules federācijās - National Amateur Body Building Association un World Strongmen Federation -, bieži ir arī izbraukumi ārpus Latvijas, piedaloties dažādos starptautiskos projektos.

Komentē 2

 
Anonīms
 

Vecs un glups...

17.jūlijs Atbildēt

Šie gada g'juma cilvēki ir daudz sportiskāki un slaidāki ,un izturīgāki par mūsdienu""zelta jaunatni"" ,kur meitenēm dirsas kā trīsdurvju skapji un pavilkties nevar..a puišiem tik tizls organisms , lai ietu gulēt ,tad divreiz jānoģērbjas ,lai būtu kam iet gulēt..vienvārdsakot--tizleņi

17.jūlijs Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 20:32

Jaunākās diskusijas