Pugačovas mazmeita lielās ar krāšņo dzīvi Amerikā

tautaruna.lv 17.jūl
 
Ekrānuzņēmums no Instagram/ Claudia Zemstova
Dziedātāja Kristīne Orbakaite kopā ar vīru un meitu atpūšas ASV. Dziedātājas vīrs Mihails Zemcovs ASV strādā un tur atrodas arī abu meita Klaudija, vēsta "otkrito.lv".

Pārim Maiami ir dzīvoklis ar skatu uz piekrasti.

Orbakaites meita sociālajā vietnē Instagram palielījusies ar auto, ar kādu pārvietojas štatos. Viņa publicējusi foto, kurā redzama baltas krāsas automašīnā ar ekskluzīvu ādas salonu.
View this post on Instagram

A post shared by Claudia Zemtsova (@claudiazemtsova) on

Kamēr komentāros pavīd arī skaudīgi ieraksti, daudzi atzīmējuši, ka meita arvien vairāk līdzinoties savai mātei. Ņemot vērā, ka arī Klaudiju interesē mūzika, iespējams, slaveno māti uz skatuves pēc gadiem nomainīs meita.

Orbakaites meita apmeklējusi amerikāņu skolu, taču pirms gada paklīdušas baumas, ka dziedātāja nolēmusi pārvest Klaudiju uz Krieviju un skolot tur. Kristīne gan par meitas nākotni nerunā publiski.

Komentē 10

 
Anonīms
 

ja ko tādu stāstītu ,teiksim,kāds vietējās ""zvaigznes""bērns ,tad to sauktu par amerikas brīvības un demokrātijas stāstu,bet ,ja to dara kāds krievs ,tad kašķīgie latvieši saka ,lielās>>

nU bet tagad ,kad ASV iet vaļā haoss ,pandēmija ,šaušana un citas razborkas --iesaku sapņotājiem par jenķļandi vākties prom uz ASV..priecājieties..ASV jums ir tiesības tikt nogalinātam)))

17.jūlijs Atbildēt

Ienīst un noniecināt ASV tas ir jūsu, Putina beztiesīgo bezsmadzeņu vergu uzdevums, bet Putina galms gan ASV tur savus kapitālus un ģimenes un skolo bērnus. Tas ir tāpat, kā Boržomi, Rīgas Šprotes, Polijas cūkgaļa, Spānijas šķiņķis un Somijas piena produkti krievu augstmaņiem pilni ledusskapji, bet dzimtcilvēkiem tie aizliegti. Nesapņo, "dohoģjaga", par haosu ASV, bet bada dumpji un Pilsoņu un Klanu kari tev mīļā Krievijā gan ir vistuvākās nākotnes perspektīva, tā kā droši vari maukt uz turieni un ja tevi nenogalinās rosgvardieša lode, tad tevi apēdīs izbadējies ciltsbrālis, Latvijā paliks tīrāks gaiss.

17.jūlijs Atbildēt

Ko nozīmē - lielās? Idiotiski izskatās tie, kuri fotografējas pie svešām mašīnām. Bet meitenei tā ir ikdiena. Ko tad viņai darīt? Speciāli pie graustiem un miskastēm uz riteņiem fotografēties? Tad nebūtu lielīšanās?

17.jūlijs Atbildēt

Jums abiem idiotiem nekad to nesaprast,,,

17.jūlijs Atbildēt
īpaši stulbs > marcis

TEV NAV JĀBŪT PREMJERAM, LAI TIKTU UZKLAUSĪTS.

Lieto #TautaRunā, un mēs tevi atradīsim!

17.jūlijs Atbildēt
Marcis > izidors.m.rkak.ns

Ej idiot dists.

17.jūlijs Atbildēt

Ir milzīga atšķirība lielīties vai palielīties, tātad saprotu, ka latviešu valoda tev ir sveša. Lielās krievi ar savu apkaunojošo vēsturi, bet īpaši ar tās vismelnākām lapām, kuras WWII ierakstīja Staļins un krievu civiliedzīvotāju masu slepkavu, marodieru, sadistu un pederastu armija.

17.jūlijs Atbildēt

Krievi, re, var iemācīties valsts valodu! Lai te vietējie krievžīdi nestāsta mums pekstiņus.

17.jūlijs Atbildēt

Harald, jums galīgi nav taisnība. Tikt nogalinātam ir tiesības jebkurā valstī, arī Latvijā un nav maz gadījumu. Amerikā man dzīvo radi un viss ir normāli.Tagadējos laikos visur valda bezdievība, hauss, Kādas nogalināšanas notiek krievijā?! Tur tiešām ir šausmas!

18.jūlijs Atbildēt

Tesla

19.jūlijs Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 4:18

Jaunākās diskusijas