Jarāns un Legante palīdz Pecolli pārim

Baiba Puriņa 10.jūl
 
Ekrānuzņēmums no Facebook/Dace Pecolli
Šobrīd aktīvi noris darbi pie Iluzionisma teātra/muzeja "Mystero" radīšanas un praktiskajos darbos palīdzīgu roku snieguši arī aktieris Jānis Jarāns un pasākumu vadītāja Dagmāra Legante.

Dace Pecolli sociālajā vietnē Facebook dalījusies ar foto un video no remonta darbiem.

Viņa ievietojusi arī video, kurā redzams, kā aktieris Jānis Jarāns krāso muzeja sienas.

Dace Jānim velta pateicības pilnus vārdus: "Paldies no sirds unikālajam māksliniekam un sirsnīgajam cilvēkam Jānis Jarāns par palīdzīgu roku un sirsnīgu iedvesmojumu Hudini istabas sienas krāsojot Pecolli iluzionisma teātrī Mystero. Brīnumiem un sadarbībai būs būt."

Tāpat palīdzējusi arī šovu un pasākumu vadītāja Dagmāra Legante.

"No sirds pateicos šarmantā Dagmara Legante, ka esi atsaucīgs un izpalīdzīgs cilvēks un palīdzēji šodien nokrāsot ekskluzīvos zelta griestus Iluzionisma teātrī, muzejā Mystero. Vēl tik rīt uzliksim zelta putekļus un lieta darīta. Muzejā pie sienas mūžīgi mūžos būs šiltīte ar vārdu, kas darbiņos ir palīdzējuši," raksta Dace.

Izdevums "Vakara Ziņas" Dace Pecolli stāstīja: "Ar aktieri Jāni Jarānu radošā kontaktā esam ilgāku laiku, bet beidzot nolēmām kaut ko neparastu darīt kopā. Es gribētu paturēt noslēpumā žanru, kādā mēs strādāsim, bet varu pateikt tikai to, ka tas ir ļoti, ļoti sens komēdiju žanrs."

"Kamēr mūsu Iluzionisma teātris/muzejs «Mystero» vēl ir tapšanas stadijā - to plānots atklāt 3. oktobrī -, Jānis Jarāns apsolījies nākt palīgā krāsot sienas. Galu galā, pārrunāt radošās ieceres mēs varam, arī darot praktiskus darbus. Protams, ievērojot divu metru distanci. Turklāt tagad viņam ir daudz brīva laika, jo - viņš ir pensionārs, viņš to var atļauties,» Dace smaidot piebilst.

Komentē 2

 
Anonīms
 

Jarans un Legante vienmer ir bijushi cilveki, bet ne cukas. Abus divus pazistu. Vards un darbs. Tiesa sen nebiju abus redzejis un Jaranu vispar nepazinu.. Vai< ai Vai. Vecums strauji nak virsu

10.jūlijs Atbildēt

Vajadzētu palūgt arī Itālijas vēstniecības atvalstu.

10.jūlijs Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 19:04

Jaunākās diskusijas