Galkina uzdotie jautājumi šokē šova skatītājus

tautaruna.lv 10.jūl
 
ITAR-TASS/SCANPIX/LETA
Šova "Сегодня вечером" pēdējais raidījums Youtube kanālā sarūgtinājis Maksima Galkina fanus. Pie Galkina viesojās daudzi populārā krievu šova "Zvaigžņu fabrika" bijušie dalībnieki, bet skatītājus šokējuši Galkina uzdotie jautājumi, vēsta "otkrito.lv".

Daudzi bijuši nepatīkamipārsteigti par vadītāja neatbilstošajiem jautājumiem šova viesiem.

Kā norādot fani, Galkins neesot bijis pienācīgi sagatavojies intervijai. Viņš šova viešņām esot uzdevis nepieklājīgus jautājumus par vecumu un, kad viņas izvairījušās, jautājumu atkārtojis vairākkārt. Tāpat viņš esot nepieklājīgi jautājis par dekrētu.

"Galkins ir neaudzināts - ir nepieklājīgi jautāt sievietei par vecumu, turklāt vēl televīzijā!" teikts vienā no komentāriem.

"Galkins uzvedas nepieņemami! Joki par veselību, laulībām, vecumu ir absolūti nevietā. Es to no viņa negaidīju," sašutusi ir komentētāja.

"Šajā raidījumā Galkins pārkāpa visas robežas ar jautājumiem! Kas tas vispār bija? Man šķiet, ka neērti bija visiem. Vecums, jautājumi par dekrētu, par vīriešiem. Runā viņš, bet kauns ir man," vīlies vēl viens fans.

Komentē 4

 
Anonīms
 

Galkins pēc skata paliek Kirkorovam līdzīgs.

10.jūlijs Atbildēt

Nu, galkinam ir psiholoģiskā trauma, viņš veceni gados noprecēja, domādams, ka šī jaunava. Tāpēc tagadiņ visān prasa ,- a cik tev gadu, cik tu sver

10.jūlijs Atbildēt

Tu debilas ludis links,kas tu esi infantilas neta trollis un kas ir Maksims Galkins labakais Krievajas humorits un parodetajs,un ar Filipu Kirkorovu nav nekadas lizibas.

11.jūlijs Atbildēt
īpaši stulbs > marcis

Tomēr dziedātājam Baskinam nepavisam nav līdzīgs.

11.jūlijs Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 18:17

Jaunākās diskusijas