FOTO: Madara Kiviča parāda, ko apskatījusi Latgalē

tautaruna.lv 7.jūl
 
Ekrānšāviņš no instagram/ Madara Kiviča
Dziedātāja Andra Kiviča bijusī sieva Madara aizvadītajā nedēļas nogalē publicējusi foto, kuros pavēsta, kur atpūtusies kopā ar meitām.
"Lai nu kā būtu ar leģendām par Čertuku, Velnezeru, bet kluss un mierīgs tur ir. Un skaisti!" raksta Madara, kura kopā ar abām atvasēm apskatījusi vienu no Latgales "pērlēm".
View this post on Instagram

A post shared by ������ �����̌� � (@madara.kivica) on

Jau vēstīts, ka pagājušajā nedēļā Martas Martinsones materialā "Madara Kiviča: "Esmu atvērusies!"" izdevumā "Kas Jauns" izteicās arī par sava nu jau bijušā vīra notikumiem dzīvē. Madara uzsvēra, ka jaunās Kiviču ģimenes pieaugums uz viņu neattiecas, taču, ja kādreiz būs nepieciešamība, viņa ir gatava palīdzēt. Vairāk par to lasi šeit.

Komentē 2

 
Anonīms
 

Vai tad kādu latgalieti arī tur nolūkoja? Mūsu komentētājs "īpaši stulbs" arī no tās puses un tagad dažas dienas te nav manīts. Ko tas varētu nozīmēt?

7.jūlijs Atbildēt

Nožēlojami, smuka sieviete , bērnu māte, vienmēr tiek reklamēta ka bijusi Kiviča sieva. Kur bija, ko ēda, ko mugurā velk, atvērusies un t.t. Varbūt labāk aizverties un dzīvot savu dzīvi, ka sevi cienošs cilvēks, ne Kiviča bijušais pielikums. Un es nezinu, ka vajag sevi necienīt, lai uzbaztos virsū ar saviem lāča pakalpojumiem caur virtuālo vidi, ne jautājot Lienei, vai viņa vispār to gribētu saņemt. Nu, pārējās bijušās un nākamās Kiviča sievas, aši rindā palīgā )))

8.jūlijs Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 8:03

Jaunākās diskusijas