Megana Mārkla jutusies neaizsargāta

tautaruna.lv 3.jūl
 
SIPA/SCANPIX/LETA
Saseksas hercogiene Megana Mārkla paziņojusi, ka grūtniecības laikā jutusies ļoti neaizsargāta un uzskata, ka karaļnama pārstāvji nespējuši viņu aizsargāt, vēsta medijs "The Sun".
38 gadus vecā prinča Harija sieva apgalvojusi, ka viņai bijuši milzīgi emocionālie pārdzīvojumi plašsaziņas līdzekļu informācijas dēļ. Tikmēr Kensingtonas pils "apklusinājusi" viņas draugus, lai gan pati komanda nav spējusi viņu aizstāvēt.

Vienīgais, ko komanda mēģinājusi nolīdzināt, ir Meganas pusmāsas Samantas stāsti. Tiesa, viņi neslēpj, ka salīdzinot ar visu to, kas tobrīd notika, tā bija "ūdenslāse milzīgā dīķī".

Kā zināms, pagājušajā vasarā plaši izskanēja vairāki skandāli, kuros pieminēta Megana Mārkla. Viens no tiem bija saistīts ar viņas tēvu Tomasu, kurš medijiem ļāvis publicēt meitas sūtīto vēstuli, savukārt otrs par Meganas pusmāsas Samantas izteikumiem.

Komentē 10

 
Anonīms
 

Jā, Haris nemaz neņēma galva, ka sieva stāvoklī un nedrīkst viņu mocīt, bet šis, kā ērzelis, laikam trīs reizes dienā esot virsū meties.

3.jūlijs Atbildēt

Ne kauna, ne goda tai sievietei. jāsavalda un jāizmet no Karaliskās ģimenes uz visiem laikiem.

3.jūlijs Atbildēt

Tas Harijs ir zaudējis veselo saprātu

3.jūlijs Atbildēt

:DDD

3.jūlijs Atbildēt

Tu Monika un mairita,jus abas esat reali zadejusas vesejo sapratu nevis Harijs un Megana,un idiotes ta bija Harija nevis Meganas izvela parvakties uz ASV.

3.jūlijs Atbildēt
Anita Kalnina > marcis.dzelme

Ja nezini nemuldi.

4.jūlijs Atbildēt
Marcis > anita.kalnina

Tu pati nemuldi idiote

5.jūlijs Atbildēt
Anita Kalnina > marcis

Izlasi kaut vienu rakstu un tad komentē, protams ja vien lasīt proti. Debīliķi! Varb

5.jūlijs Atbildēt

Varbūt aizej pie Lienes, lai priekšā izlasa un paskaidro kas tur rakstīts.

5.jūlijs Atbildēt

Ko tā Mārkla visu laiku peras ar karalisko ģimeni?! Aizgāja no karaliskajiem pienākumiem, savāca princi, aizlidoja projām uz ASV,- un miers un Dievs! Liec tak tai karaliskajai ģimenei mieru! Harijs nu toč ir zem savas sievas tupeles, neļautu vazāt savas ģimenes vārdu no Mārklas puses.

3.jūlijs Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 0:36

Jaunākās diskusijas