Apprecējies par viltus ziņu "tēvu" dēvētais Endziņš

tautaruna.lv 30.jūn
 
Ekrānšāviņš no instagram
Par precībām paziņojis par viltus ziņu "tēvu" dēvētais Niks Endziņš.
"Beidzot esmu precēts vīrietis," tā pie sociālajā tīklā facebook ievietotā video, kur redzams kopā ar sievu raksta N.Endziņš. Šis video ievietots arī N.Endziņa sociālā tīkla instagram profilā, kur to noskatījušos jau vairāk neko 6000 viņa sekotāju.

Ziņu aģentūra LETa jau vēstīja, ka prokuratūra nodevusi tiesai krimināllietu, kurā par aicinājumu likvidēt ķīniešus apsūdzēts Niks Endziņš.

Neminot personas vārdu, prokuratūras preses sekretāre Laura Majevska aģentūrai LETA pavēstīja, ka vīrietis apsūdzēts par nacionālā naida un nesaticības izraisīšanu sociālajā tīklā "Facebook", kā arī par huligānismu.

Saskaņā ar apsūdzību šogad 30.janvārī vīrietis savā dzīvesvietā uzņēma un vēlāk publicēja "Facebook" videoierakstu ar nosaukumu "Koronas vīruss ir Latvijā! Lūdzu, dalies un brīdini citus!".

Videoieraksts saturēja izteikumus, kuru paušanas veids ir cieņu aizskarošs un naidīgi vērsts uz nesaticības provocēšanu pret ķīniešu tautības cilvēkiem un Ķīnu kā valsti, izsakot, ka ķīniešus un Ķīnu kā valsti vajag likvidēt un ķīnieši prot izgatavot tikai viltotas preces un viltotus mobilos telefonus.

Tāpat šajā videoierakstā viņš tīši izplatīja viltus ziņas par koronavīrusa Covid-19 izplatību Latvijas teritorijā. Minētais apgalvojums neatbilda patiesībai, jo konkrētajā periodā oficiāli netika reģistrēts neviens saslimšanas gadījums. Minētās bija viltus ziņas, kas saistītas ar veselības drošības apdraudējumu, rezultātā sabiedrībā tika radīts būtisks satraukums un nedrošības sajūta, kā arī traucēts Slimību profilakses un kontroles centra darbs.

"Apsūdzētais ar savām darbībām dezinformēja sabiedrību par faktisko situāciju valstī saistībā ar vīrusa izplatību, tādējādi lika apšaubīt Slimību profilakses un kontroles centra un pārējo iesaistīto iestāžu kopējo darbību, mudinot domāt, ka sabiedrība netiek informēta un valsts slēpj no iedzīvotājiem nozīmīgu informāciju," norādīja prokuratūrā.

Lieta nodota Rīgas pilsētas Latgales priekšpilsētas tiesai. Šajā tiesā jau atrodas cita krimināllieta, kurā Endziņš kopā ar vēl divām personām apsūdzēts par viltus ziņu portāla uzturēšanu.

Komentē 8

 
Anonīms
 

Viņš kāzās bija līgava vai līgavainis?

30.jūnijs Atbildēt

Man domāt, ka līgava viņam ir Marcis Dzelme. Apsveicu!

Vakar, 14:28 Atbildēt

Nabaga līgava- viña drīz varēs sūtīt sausinus...Jo sūdabrālis nenomierināsies,kamēr nesēdēs. Shitādiem pakalja niez..?

30.jūnijs Atbildēt

He he atkal kārtējā viltus ziņa.

30.jūnijs Atbildēt

Pat šim iestājusies mīla, kas tik nenotiek pasaulē.DDD

30.jūnijs Atbildēt

ENDZIŅ - JATU MAITA ESI RADIS MELOT , TAD RODĀS JAUTĀJUMS TAVAI JAUNLAULĀTAJAI , VAI VIŅA IR TĀDA PATI KĀ TU - MELIS.........JA JAU APPRECĒJA TĀDU MŪLLĀPU UN DIRSĒJU .

Vakar, 1:00 Atbildēt

Ar topošo vīru jauneklis esot iepazinies, sēžot iepriekšējās izmeklēšanas izolatorā.

Vakar, 8:21 Atbildēt

Un lai stārķis garām kājām

Neiet garām jūsu mājām!

Vakar, 10:11 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 21:21

Jaunākās diskusijas