Apprecējies par viltus ziņu "tēvu" dēvētais Endziņš

tautaruna.lv 30.jūnijs 2020, 19:17
 
Ekrānšāviņš no instagram
Par precībām paziņojis par viltus ziņu "tēvu" dēvētais Niks Endziņš.
"Beidzot esmu precēts vīrietis," tā pie sociālajā tīklā facebook ievietotā video, kur redzams kopā ar sievu raksta N.Endziņš. Šis video ievietots arī N.Endziņa sociālā tīkla instagram profilā, kur to noskatījušos jau vairāk neko 6000 viņa sekotāju.

Ziņu aģentūra LETa jau vēstīja, ka prokuratūra nodevusi tiesai krimināllietu, kurā par aicinājumu likvidēt ķīniešus apsūdzēts Niks Endziņš.

Neminot personas vārdu, prokuratūras preses sekretāre Laura Majevska aģentūrai LETA pavēstīja, ka vīrietis apsūdzēts par nacionālā naida un nesaticības izraisīšanu sociālajā tīklā "Facebook", kā arī par huligānismu.

Saskaņā ar apsūdzību šogad 30.janvārī vīrietis savā dzīvesvietā uzņēma un vēlāk publicēja "Facebook" videoierakstu ar nosaukumu "Koronas vīruss ir Latvijā! Lūdzu, dalies un brīdini citus!".

Videoieraksts saturēja izteikumus, kuru paušanas veids ir cieņu aizskarošs un naidīgi vērsts uz nesaticības provocēšanu pret ķīniešu tautības cilvēkiem un Ķīnu kā valsti, izsakot, ka ķīniešus un Ķīnu kā valsti vajag likvidēt un ķīnieši prot izgatavot tikai viltotas preces un viltotus mobilos telefonus.

Tāpat šajā videoierakstā viņš tīši izplatīja viltus ziņas par koronavīrusa Covid-19 izplatību Latvijas teritorijā. Minētais apgalvojums neatbilda patiesībai, jo konkrētajā periodā oficiāli netika reģistrēts neviens saslimšanas gadījums. Minētās bija viltus ziņas, kas saistītas ar veselības drošības apdraudējumu, rezultātā sabiedrībā tika radīts būtisks satraukums un nedrošības sajūta, kā arī traucēts Slimību profilakses un kontroles centra darbs.

"Apsūdzētais ar savām darbībām dezinformēja sabiedrību par faktisko situāciju valstī saistībā ar vīrusa izplatību, tādējādi lika apšaubīt Slimību profilakses un kontroles centra un pārējo iesaistīto iestāžu kopējo darbību, mudinot domāt, ka sabiedrība netiek informēta un valsts slēpj no iedzīvotājiem nozīmīgu informāciju," norādīja prokuratūrā.

Lieta nodota Rīgas pilsētas Latgales priekšpilsētas tiesai. Šajā tiesā jau atrodas cita krimināllieta, kurā Endziņš kopā ar vēl divām personām apsūdzēts par viltus ziņu portāla uzturēšanu.

Komentē 10

 
Anonīms
 

Viņš kāzās bija līgava vai līgavainis?

30.jūnijs 2020, 19:40 Atbildēt

Man domāt, ka līgava viņam ir Marcis Dzelme. Apsveicu!

1.jūlijs 2020, 14:28 Atbildēt

Nabaga līgava- viña drīz varēs sūtīt sausinus...Jo sūdabrālis nenomierināsies,kamēr nesēdēs. Shitādiem pakalja niez..?

30.jūnijs 2020, 19:51 Atbildēt

He he atkal kārtējā viltus ziņa.

30.jūnijs 2020, 21:15 Atbildēt

Pat šim iestājusies mīla, kas tik nenotiek pasaulē.DDD

30.jūnijs 2020, 21:45 Atbildēt

ENDZIŅ - JATU MAITA ESI RADIS MELOT , TAD RODĀS JAUTĀJUMS TAVAI JAUNLAULĀTAJAI , VAI VIŅA IR TĀDA PATI KĀ TU - MELIS.........JA JAU APPRECĒJA TĀDU MŪLLĀPU UN DIRSĒJU .

1.jūlijs 2020, 1:00 Atbildēt

Ar topošo vīru jauneklis esot iepazinies, sēžot iepriekšējās izmeklēšanas izolatorā.

1.jūlijs 2020, 8:21 Atbildēt

Un lai stārķis garām kājām

Neiet garām jūsu mājām!

1.jūlijs 2020, 10:11 Atbildēt

Es nezinu kāpēc šitādos sociālajos tīklos runā dēļ šitā stulbeņa viņu nolādētājām kāzām, bet kādēļ neko nedara par šīm nelikumīgām kāzām? Un vēl šis mudaks nav nekāds populārs, bet gan mudaks. Šitās kāzas viņiem ir no ziedotājiem, kas saziedoja nelietīgi. Viņi kautkādu Leonīdu uz ielas atrada, ka Leonīdam to dzīvokli izīrēja pa 200 eiro, un Neidam vajadzēja, lai viņam saziedo 400 eiro priekš bezpajutmnieka dzīvokli, bet tie no ziedotāju bija vairāk par 500 eiro pāri noteikti, ka viņiem noziedoja pat vēl vairāk par 500 eiro. Nē nu tam Leonīdam ir tas tagadējais dzīvoklis, bet vai tas nav kāds atmaska aiz āķa, un šādi dabūja piķi priekš savām kāzām. Koroči ir daudz tādi idioti, kas lētiski samaksā kaut kādam nelietim. Būtu labāk saziedotu to naudiņu kam ir grūtāk piemēram priekš bērniem, dzīvniekiem, senioriem, un nevajag ziedot kam ir neuzticāmi tipi kā Neidam. Te vajag strādāt atbildīgajiem iestādēm. Ziedojumu krāpniecībā, kā arī tas saucās kā zādzība, ka pat viņš nevarēja parādīt kādi noziedojumi viņam sniedza un kādi ziedotāji. Un vēl viņš to dzīvokli, ko mums parādīja caur ss.lv, kāpēc tas sludinājums un pie tam krievu valodā rakstīts tikai bija 1 dienu laikā? Es saku, ka šīs nolādētās kāzas bija nelikumīgas.

3.jūlijs 2020, 23:05 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 1:06

Jaunākās diskusijas