Jefremova bijusī sieva: Viņš ir smagi slims

tautaruna.lv 30.jūn
 
Tass/Scanpix/LETA
Krievijas aktiera Mihaila Jefremova ceturtā sieva Ksenija Kačaliņa smagi pārdzīvo notikušo ar vīru. Viņa arī komentējusi medijos izskanējušo informāciju, ka Jefremovs traģiskās avārijas brīdī bijis narkotiku reibumā, raksta "Ekspress gazeta".
Viņa stāsta, ka pazīst Mihailu ļoti labi. Viņš ir ticīgs cilvēks, ļoti pārdzīvo notikušo un briesmīgākais sods Mihailam ir Dieva sods.

Komentējot informāciju, ka Jefremovs pie auto stūres bija sēdies narkotiku iespaidā, Ksenija uzsver - ja tā tas bija, tad tikai slimības dēļ.

"Viņš ir ļoti slims cilvēks un izjūt spēcīgas mokas astmas dēļ. Domāju, ka astmas lēkmes iespaidā viņš izdarīja šo nāvējošo pagriezienu. Kaut gan narkotikas ar astmu nav savienojamas," pauda Ksenija.

Kā tika ziņots iepriekš, Jefremovs atzinis savu vainu avārijā, kurā gāja bojā auto šoferis, kurā ietreicās aktieris.

Viņš uzsvēra, ka gatavs saņemt visbargāko sodu.

Jefremovs bija sēdies pie auto stūres stiprā alkohola un, iespējams, narkotisko vielu reibumā. Viņš ietriecās pretīm braucošā furgonā.

Aktieris avārijā necieta, savukārt otra auto vadītājs guva smagas traumas un slimnīcā nomira.

Jefremovam draud cietumsods līdz pat 12 gadiem.

Komentē 3

 
Anonīms
 

Viņš ir ticīgs cilvēks, ļoti pārdzīvo notikušo un briesmīgākais sods Mihailam ir Dieva sods.-----Paldies Dievam, tad jau 8 gadi vispārēja režīma labošanas darbu kolonijā viņam tāds nieks vien būs.

30.jūnijs Atbildēt

Jā, astmas slimniekiem nevar dot šofera tiesības. 3,14zģec Mišam...

30.jūnijs Atbildēt

vai nu ar astmu vai bez astmas, bet štruntīgi ir večukam.

30.jūnijs Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 22:40

Jaunākās diskusijas