FOTO: Ieva Brante publicē skaistus kadrus no Slovākijas

tautaruna.lv 25.jūnijs 2020, 13:33
 
Romāns Kokšarovs/F64
Juriste Ieva Brante savā Instagram profilā dalījusies ar skaistiem kadriem no Slovākijas un sekotājiem velta iedvesmojošus vārdus.

"Vienmēr ceļojiet! Pat, ja šķiet, nav naudas! Ejiet kājām, brauciet ar vilcienu, velo vai autobusu, stopējiet galu galā! Bet ceļojiet! Jums ir jāzina sava zeme un jums ir jāredz pasaule! Daba jūs mīl!

Vienmēr esat ar sevi! Runājiet ar sevi, dzirdiet sevi, (ie)mīliet sevi. Meklējiet un atrodiet savu līdzsvaru. Jūs esat labākais, kas šajā pasaulē ar jums ir noticies. Vienmēr ticiet savai šodienai.Tieši šodiena ir labākā diena. Citas dienas nav. Šodien jums viss izdosies, sanāks un būs!ienmēr ceļojiet.

Vienmēr ticiet savai šodiena. Tieši šodiena ir labākā diena. Citas dienas nav. Šodien jums viss izdosies, sanāks un būs," iedvesmo Ieva.

View this post on Instagram

A post shared by Ieva Brante (@ieva.brante) on

Arī otru publicēto kadru Ieva komentējusi ar iedvesmojošām frāzēm. "Nav svarīgi, kas tu biji. Cieni savu pagātni un virzies uz priekšu. Nav svarīgi, cik un kas tev ir šodien. Pieņem visu, kas dots un pateicies. Nav svarīgi, ka tu nezini. Dzīve nedod garantijas. Tā dod iespēju. Tev tā ir," raksta Brante.

View this post on Instagram

A post shared by Ieva Brante (@ieva.brante) on

Jau vēstīts, ka Brante soctīklos publicēja fotogrāfijas, kas pamatīgi pārsteigušas viņas sekotājus. Ieva bildēs redzama zārkā.

Ieva ir arī liela sporta un veselīga dzīvesveida piekritēja. Viņa nereti sociālajos tīklos dalās ar foto un video no sporta treniņiem un savas veselīgās virtuves, taču ar šāda veida bildēm dalījusies pirmo reizi.

Uzzini pirmais, par ko runā Latvijā un pasaulē, pievienojoties mums Telegram kanālā.

Komentē 9

 
Anonīms
 

It ka izglitiba ir.tacu redzams,ka cilveks vai nu psihiski slims,vai nav iemacitas elementaras pieklajibas normas,shausmas.Vienmer visa vinas augstpratiga runasana,akstu darbibas ar zarku,ar skatu kada veida tiek fotografeta.Muzigi sausmigs matu sakartojums,izpurusi ka aita.Tadam cilvekam sedet klusi malina un nekur nelist,jo vinas paradisanas ir smiekliga,pretiga.Ari tie zurnalugas,nesajedz kadus cilvekus interve un par kadiem raksta.Replikas,pozas,izradisanas,sporta trenere...Balais kaulu kambaris,ar pretigu vasarsraibumu kermeni.Butu labak izskatu,kermeni savedusi kartiba.Ja cilveks neprot runat,izteikt viedokli....kur lien.Cik var .....

25.jūnijs 2020, 14:19 Atbildēt

Anita tu savos 69 gados tikai sedis majas un interneta raksti savus negativos komentaros,Ieva Brante savos gados loti labi izskatas,nodarbojas ar fitnesu,sporto,uz ziema peldas augsta udeni,un tev laikam mezvertibas kompleks.

25.jūnijs 2020, 15:15 Atbildēt

Pareizi! Otrā bilde vispār koko!

25.jūnijs 2020, 20:04 Atbildēt

Toties tu neko nedari, nobarojies kā cūka, rižu bārdu izaudzējis nekopies un dzied griķi, griķi, griķi.

27.jūnijs 2020, 15:22 Atbildēt

40 gadus kuģojot pa pasauli esmu redzējis daudzas zemes, bet tagad viss tas pagaisis un man tagad vismīļākā vieta ir manas lauku mājas un nekur vairs nevelk.

25.jūnijs 2020, 15:59 Atbildēt

..pasaule ir jāredz, kaut vai tāpēc ,lai prastu novērtēt cik skaista ir tava dzimtene..

25.jūnijs 2020, 16:28 Atbildēt

Vai tad savu grezno zārku esi paņēmusi līdz? Ko zin?-var noderēt priekš atpūtas !

26.jūnijs 2020, 10:35 Atbildēt

Ieva! Jums kājās vislabākie un piemērotākie apavi lai kāptu klinšainos Slovākijas kalnos! Redzu,ka esat lietpratēja pat šajā profilā!??

26.jūnijs 2020, 10:46 Atbildēt

Vai ta jau drīkst vazăties apkārt pa padauli???

Nu tā tas otrs vilnis arī atnāks, pateicoties šādām typa "iedvesmojošām" brantēm...

26.jūnijs 2020, 13:23 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 16:31

Jaunākās diskusijas