Kā Hosams Abu Meri jūtas pēc notikušā slimnīcā

tautaruna.lv 9.jūnijs 2020, 9:30
 
Mārtiņš Zilgalvis/F64
Nesen tika vēstīts, ka bijušais Saeimas deputāts un ārsts libānietis Hosams Abu Meri ir nonācis slimnīcā, un, kā viņš pats vēstīja, no ārsta kļuvis par pacientu. Publicējot foto vietnē Instagram, Hosams atklājis, kāda ir vislabākā ārstēšana.

Foto viņš redzams kopā ar sievu Lindu.

"Vislabākā ārstēšana sirdij ir mīlestība! Mana sirds ir pilna ar mīlestību, jo man blakus ir liela un atbalstoša mīlestība, un, mani draugi, arī jūsu mīlestība!" raksta Hosams.
View this post on Instagram

A post shared by Hosam Abu Meri (@hosamabumeri) on

Iepriekš Hosams atklāja, ka viņam ir problēmas ar sirdi.

"Man jau kādu laiku ir sirds aritmija, un pēdējā laikā piedzīvoju pat divas lēkmes nedēļā, tādēļ ilgāk vairs nevarēju gaidīt," atklāja Abu Meri.

Hosams stāstīja, ka viņam tika veikta sirds ablācijas procedūra.

Viņš tai gatavojās pusgadu, un, tāpat kā citi pacienti, gaidīja rindā uz šo manipulāciju. Slimnīcā Abu Meri pavadīja trīs dienas.

Komentē 10

 
Anonīms
 

Hosamam ar Kiviču vienādas sievas. varbūt dvīņu māsas? Tēvs nu noteikti viens.

9.jūnijs 2020, 10:49 Atbildēt

:DDDDDD

9.jūnijs 2020, 16:01 Atbildēt

Viņi dalās

10.jūnijs 2020, 1:32 Atbildēt

Pilnīgi pie d....s šitas izvirtulis! Pat rakstu nelasīju,jo galu beigās katram ir sava dzimtene un nekāds varonis šis nav,bet gan kaunuma traips.....būtu labāk rakstījuši kā mediķi,pārdevēji un citi pandēmijas laikā bija spiesti strādāt un sargāt savas ģimenes lai nesaslimtu,bet ne jau izvirtuļa dzīve te kādam intresē....fuuuu

9.jūnijs 2020, 11:40 Atbildēt

Un kas tad būtu Tu ja jau visu tik labi zini....Kādas drēbes valkā Tu, ko ēd,kādas zāles lieto......vai patiesi mūsu pašu saražoto......pat latviska vārda Tev nav ar ko parakstīties........būsi laikam lūrējis pa šķirbiņu ja ja esi tik taisns kā svece baznīcā. Lūk tas jau nu gan ir pretīgi!

6.jūlijs 2020, 21:45 Atbildēt

Nu tad vienreiz LATVIETE paņēma tevi spīlēs. Vecīt uzmanies, gadiņu starpība!

9.jūnijs 2020, 12:33 Atbildēt

kā jūtas pēc slimnīcas ... oho kā zvaigzne! jo Latvija ir mīlestības zeme .

9.jūnijs 2020, 21:38 Atbildēt

APGRAIZITAIS AKSTS....Butu tas duhs sava zeme labak babu meklejis,un tur ari palicis...Bet ir mums tadas aitinas kam patik duhi...Gan jau vel redzes kad paries liela mila....

9.jūnijs 2020, 22:53 Atbildēt

Kā gan var justies bez priekšādas

10.jūnijs 2020, 1:31 Atbildēt

Jā,jā,jā! Svarīga informācija! Kā čurka,ar savu kārtējo latviešu plansku jūtās...nepalaidiet garām! Kāds te būtu par saviem tautiešiem tā satraucies! Ja nav par ko lakstīt,nu nerakstiet!!

11.jūnijs 2020, 14:27 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 14:47

Jaunākās diskusijas