Viljams satraukts par brāļa drošību

Rita Lazda 5.jūn
 
AFP/SCANPIX/LETA
Princis Viljams izteicis bažas par to, cik droša ir viņa brāļa Harija un ģimenes atrašanās ASV, informē tabloīds "Express".
Pēc pārvākšanās uz Losandželosu princis Harijs uztur ciešus kontaktus ar brāli Viljamu, kurš Saseksas hercogus lūdzis atgriezties Lielbritānijā. "Viņš ir satraukts par brāļa drošību," medijam norādījis kāds ģimenei pietuvināts avots.

Šobrīd Saseksas hercogu pāris mitinās privātā īpašumā, taču jau vairākkārt vēstīts, ka viņi lūguši palīdzību, jo īpašuma tuvumā bieži ļoti zemu lido droni, kas, iespējams, pieder dzeltenās preses fotogrāfiem, kas tīko iegūt kādus kadrus no pāra ikdienas dzīves.

Zināms, ka arī Harijs un Megana izteikuši domu par pārvākšanos.

Jau vēstīts, ka šī gada 31.martā Saseksas hercogi oficiāli atkāpās no karalisko pienākumu pildīšanas, pārceļoties uz dzīvi ārpus Lielbritānijas robežām.

Komentē 3

 
Anonīms
 

Mazak lasies amerikanu dzelteno presi..

5.jūnijs Atbildēt

Ak nu ir satraucies! Ko neteiksi. Agrāk vajadzēja ar galvu domāt, nevis greizsirdīgo Kleitu klausīties. Netiek bez viņiem galā, tas ir patiesais iemesls.

6.jūnijs Atbildēt

Lūk, es arī nevaru saprast, kāpēc bratanam bija tik tālu prom no mājām jādauzās! Varēja taču tepat kaut kur tuvumā, kaut Latvijā, kur viņus visi pazīst un jūsmo, apmesties.

6.jūnijs Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 22:12

Jaunākās diskusijas