DJ Ella atklāj, kā ir būt attiecībās ar afroamerikāni

tautaruna.lv 5.jūn
 
Ekrānšāviņš no Instagram
Amerikā notiekošie protesti liek daudziem aizdomāties par cilvēktiesībām, ādas krāsām un vienlīdzību. Daudzu sapņu zemē Amerikā mitinās dziedātāja DJ Ella. Mūziķe dalījās ar savām pārdomām, raksta "skaties.lv".

Latvietei ir daudz draugu no dažādām kultūrām, ikvienu no draugiem viņa mīl, un ir gatava mirt šo cilvēku dēļ, ja tas būs nepieciešams.

Tagad Ella ir attiecībās ar afroamerikāni, kurš ir kristietis.

Ikdienā dažādās situācijās dziedātāja redz mīļotā sāpes. Kā piemēru latviešu skaistule nosauc kopīgu došanos pie viņas un apsarga jautājumu - vai afroamerikānis ir kopā ar viņu?

Jautājums uzdots neskatoties uz to, ka viņa ar mīļoto gājuši viens otram ļoti tuvu.

Dziedātājas sirdsdraugs teicis Ellai, ka viņa nekad nesapratīs, kā tas ir būt afroamerikāņu vīrietim, ka viņa nekad nesapratīs, kam viņš iet cauri ik dienas, jo nav afroamerikāņu kultūras daļa, bet gan ”priviliģētās rases” sieviete.

Ella aicina uz mirkli visiem aizmirst par ādas krāsām, politiku, reliģiju un būt vienkārši cilvēkiem, kuri visi ir vienlīdzīgi!

Avots

Komentē 43

 
Anonīms
 

Kājas kopā grūti salikt

5.jūnijs Atbildēt

Vo,Vo,mellie daikti šitai ļurbai patīk!

5.jūnijs Atbildēt

Zivtiņa meklē, kur dziļāks, bet latviešu zeltene – afroamerikāni ar lielu krāniņu!

5.jūnijs Atbildēt
Signe Si > voldem.rs.odi.vili

Tev skauž?

9.jūnijs Atbildēt

Vai kāds gudrs cilvēks nevarētu izskaidrot jēdziena "būt attiecībās" saturu? Nesen tepat NA bija rakstiņš par būtni, kura ir attiecībās ar kādu, bet kontaktējas ar bijušo ... Tieci nu gudrs, kā tas jāsaprot?

5.jūnijs Atbildēt

Piekopj ne tikai orāli vaginālo, bet arī ļauj anālo

5.jūnijs Atbildēt

Tas laikam jāsaprot tā,ka būtne ar otru būtni ir attiecībās tad,ja kopā guļ,ēd brokastis un vakariņas un iziet kopā no vienas būtnes mājas vai dzīvokļa,bet viena no būtnēm vai arī abas būtnes laiku pa laikam to visu dara arī ar bijušajām būtnēm.Tā epizodiski.Bet varbūt ar kontaktēšanos jāsprot sarunas pa telefonu vai skaipā vai arī naudas lietu kārtošana.Bet tādā gadījumā tā nav kontaktēšanās,bet ir komunikācija.Varen laikmetīgi jau skan-būt attiecībās.Tieci nu gudrs.....

5.jūnijs Atbildēt

Šitai finansu attiecības, kā Rumbulas meitenei ar poļu tàlbraucēju

5.jūnijs Atbildēt

Ak, vai, Ella, laba tu no viņa nesagaidīsi, zila un melna bēgsi no tā a-amerikāņa, vienalga, kurp, ka tik tālāk un projām...Viņš gribēs tevi pataisīt sevlīdzīgu - melnu. Mūc jau tagad. Shitās viņu žēlabas ir gadsimtiem garas, netici, neklausies, mūc, tās nu galīgi nav tavas problēmas. Vai tad balto vīriešu vairs ASV nav. Tu esi skaista, neāksties!

5.jūnijs Atbildēt

Piektītu tev Nellija, no melnajiem labāk tālāk! Ella tagad to vēl nesaprot, bet gan jau vēlāk sapratīs.

5.jūnijs Atbildēt

Un tagad baltajam vīrietim jābūt priecīgam m...u pēc mērkaķa savākt? Lai salaist ar melno, jābūt kaut kādām psihiskām novirzēm.

6.jūnijs Atbildēt
Andris Ozols > lauma.5d49bbd293d7c

LIKE

6.jūnijs Atbildēt

Vai labu vārdu mums LATVIEŠIEM vairs nav? (pareizi, maza kašķīga tauta, kura dzīvo pie jūras) vai tas par mums???

5.jūnijs Atbildēt

stulba mačka , viņai melno savajadzejas ,ar baltajiem nepietiek ,mauka .

5.jūnijs Atbildēt

nu nav pareizā atbilde, bet doma man patīk!

6.jūnijs Atbildēt

Vai tad tik tiešām ASV trūkst jaunu vīriešu,ka vajag āfrikāni? Nu,gan Ella pati sevi vairs neciena,tie ir pavisam citas kultūras cilvēku,un tur nu nekad nekāda dzīve nevar iznākt.

5.jūnijs Atbildēt

..skatoties pēc lūpām..tiešām vajadzīgs afroamerikānis..

5.jūnijs Atbildēt

neskati meitu pēc pēcpuses, bet patiktos, vai nē?

6.jūnijs Atbildēt

Šī Ella ..viņai tiešām ASV var būt sapņu zeme"". Reti stulbs radījums.Ceru ,ka viņa tur arī paliks uz visiem laikiem..Jo ir saprotams ,ka viņai patīk smirdoši nēģeri..Ne uz ko labāku viņa cerēt nevar..

5.jūnijs Atbildēt

Pusdebilajiem nera trolliem atkal ir dauz darba,lai visus nolietu ar sudiem un mesliem,kur tadu urodi vispar rodas.

6.jūnijs Atbildēt
Andris Ozols > marcis.dzelme

Mārci, Tev kā vienmēr taisnība, bet šeit tādu galdiņa pirdēju atliku likām (brīvbrīžos arī es!) Lai veicās!

6.jūnijs Atbildēt

Piekrītu Ellai - visi cilvēki IR vienlīdzīgi!

6.jūnijs Atbildēt

jā prosto Maria, tikai auzās sākas problēmas (mēs vienmēr ceram, ka tās neskars mūsus- tipa MUMS)

6.jūnijs Atbildēt

Katrs ir attiecibas ar ko vins grib but un nevajag savu viedokli uzstiept citiem.Ja laikam esmu rasiste,bet nespeju iedomaties kopa busanu ar citas rases parstavjiem

6.jūnijs Atbildēt

Kārtējā latviešu stulbā bāba! Kopošanās ar šitiem puspērtiķiem,ir praktiski pielīdzināma zoofilijai...

6.jūnijs Atbildēt

Tev Arnis Arnis ir tikai vieta Tvaika iela 2 bez interenta piesleguma,un tas pats vel ir 80 % trollu bandas locekliem..

6.jūnijs Atbildēt

Lai pēctam nesaka, ka viņa vāvere izārdīta dēļ 40cm daikta. Pati gribēja uz tāda lēkāt.

6.jūnijs Atbildēt

doma neordināra, bet virziens tevi fascinē, ceru aizmigsi

6.jūnijs Atbildēt

Latvieši jau var sākt ziedot naudiņu, lai reemigrētu slaveno dīdžejieni, kura tūlīt sāks mīlēt Latviju. Ja ja mellais saka, ka nesapratīs, rad jau ož pēc konflikta... Un kāpēc blakus gāja, nevis rokās sadevušies. Vairāk izklausās, ka nevis kopā, bet ar šībrīža aktīvo partneri...

6.jūnijs Atbildēt

iemācies rakstīt

7.jūnijs Atbildēt

Šoreiz nebūšu rupjš, nu šamās mentalitātes kopiskojas (labā nozīmē) tikai uz min nenoteiktu laiku, pēc tam DOMINĒ stiprākais (fiziski, retāk gadās arī emocionāli)

Tā ir mana dēla n-tā pieredze (aplaušanās vientulībā) un rezultāts ir atrasties turpat sākuma stadijā, tikai ar finansiālām problēmām (vēl labi, ja ne iznīcinošām). Ritenis (grābeklis utt.) nav jāizgudro no jauna, bet kamēr...

6.jūnijs Atbildēt

Ja sākas liela dominēšana attiecībās (fiziska/emocionāla) tad jāuzņemas atbildība, vajag izrādīt pašcieņu un reizēm ir laicīgi jāpārtrauc attiecības. Ja tavam dēlam jau n-tā pieredze ar aplaušanos un finanšu problēmām, varbūt problēma nav otrās pusītes ādas krāsa, bet tas, kas pašam paurī iekšā. Lētticīgi cilvēki uzprasās uz to, lai viņus izmanto, bet krāpnieki var būt visādās krāsās un formās. Tas ir tāpat, kā teikt, ka man katra blondīne, ar kurām biju attiecībās, nozaga mašīnu, tāpēc visiem sludināšu, ka blondīnes ir sliktas. Un kas mums valstī trūkst brunešu?

7.jūnijs Atbildēt

Pēc komentāriem izklausās, kā mūsu valstī pārsvarā ir rasisti un rupekļi. Man žēl.

6.jūnijs Atbildēt

kamēr nepārbaudīsi- NEUZZINĀSI, jebšu kļūdos? nu piedod lauķim

6.jūnijs Atbildēt

Tas ir labi! Jo mazāk pie mums melno un jo grūtāk tiem sūdiem, jo labāk! :)

7.jūnijs Atbildēt

diemžēl...

7.jūnijs Atbildēt

”priviliģētās rases”? Tagad jautājums NRA.lv, to teica viņa vai jūs pielīmējāt? Termins ”priviliģētās rases” ir naidīga vēršanās pret noteiktu rasi, tātad tas ir rasistisks, un rasisms jebkurā formā un pret jebkuru rasi, ir aizliegts un sodāms, vai arī rasisms ir vēršanās pret tikai vienu rasi? Saprotu, ka arī jums ir uzdevums ieborēt latviešiem naidu pret savu rasi, bet neesiet smieklīgi, vienā īsā rakstā aicināt par rasu vienlīdzību, un tai pat laikā vērsties pret noteiktu rasi. NRA.lv palīduši zem komušņagām, un jamie jums diktē noteikumus? Ja nē, un viss ir Ellas teiktais, tad redakcijai vajadzētu izlasīt, un izvērtēt ko publicē.

6.jūnijs Atbildēt

Cerēju, ka pateiks, kā ir būt attiecībās, izlasīju līdz pašām beigām, bet ņehrenā nepateica.

6.jūnijs Atbildēt

VAI BALTO NEPIETIEK ?

7.jūnijs Atbildēt

Latvijā gudru cilvēku nepietiek

7.jūnijs Atbildēt

Ārprāts, ceru, ka šie dumjie un ignorantie komentētāji nenorāda uz patieso situāciju valstī, kaut ko no sevis sadomājušies un projicē savas negācijas un perversijas uz citiem. Neviens nesaiet kopā ar citas rases pārstāvi tāpēc, ka trūkst balto. Normāli cilvēki veido attiecības, jo iemīl citu cilvēku! Akmens laika domāšanas ļautiņiem gan vajag piemeklēt, pēc daikta, pēc maka biezuma, pēc draugu atsauksmēm. Tādi kā jūs parasti mirst vieni vai vientuļi.

7.jūnijs Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 11:38

Jaunākās diskusijas