Sipeniece-Gavare skarbi izsakās par komentētājiem internetā

Viktorija Gabrjuna 4.jūn
 
Kaspars Krafts/F64
TV un radio personība Baiba Sipiniece-Gavare tika skarbi kritizēta no sabiedrības puses par savu braucienu uz Austrijas kalniem dažas dienas dienas pirms ārkārtas situācijas izsludināšanas. Lolitas Lūses materiālā "Mans laiks elpas ievilkšanai" izdevumā "Ieva" Baiba stāsta, ka nemaz nelasa komentārus internetā.
Kā saka Baiba, ir trāpīgs teiciens: nekad neuzklausi kritiku no cilvēkiem, kam tu nejautātu padomu.

"Tieši tādēl uzskatu, ka anonīmie interneta komentāri ir nulle, es tos nemaz nelasu. Lauku ceļu malās šad tad mēdz sēdēt tādi ne visai gudri suņuki, kas kādu gabalu braucējiem skrien līdzi un rej, paši nezinādami, par ko un uz ko. Tie mazie lielceļa vaukšķi, kas tobrīd internetā rēja uz mani, šodien rej jau uz kādu citu," pauda Baiba.

Sipiniece-Gavare uzsver, ka viņas nodarījums (runa par Astrijas braucienu) pret sabiedrību nebija tik liels, kā to uzpūta.

Jau vēstīts, ka neilgi pirms Latvijas robežu slēgšanas Baiba Sipeniece-Gavare kopā ar ģimeni atradās slēpošanas kūrortā Austrijā. Pēc veiksmīgas atgriešanās mājās viņa kopā ar mīļajiem ievēroja epidemiologu noteikto 14.dienu pašizolāciju, pēc kuras arī veica koronavīrusa Covid-19 testu, kas bijis negatīvs.

Tāpat vēstīts, ka nesen plašu rezonansi mikroblogošanas vietnē Twitter izraisīja Sipenieces diskusija par koronavīrusa "Covid-19" nopietnību.

Komentē 19

 
Anonīms
 

Baiba, ja nelasi, bet zini, ko raksta, tad, acīmredzot, klausies klačas.

4.jūnijs Atbildēt

Līdzīgi bija kādreiz ar seriālu "Hameleonu rotaļas" , neviens to "neskatījās", bet smalki zināja tur notiekošo.:DDD

4.jūnijs Atbildēt

Ja jau tāda "varena" dāma, ka var citus apsaukāt par suņiem, tad jāpajautā - ar kādu dzīvnieku salīdzinātu sevi - varbūt ar resnu govi?

4.jūnijs Atbildēt

:)DDDDDD

4.jūnijs Atbildēt

Viņa ir tak tas lielais paklausīgais sētas suns.

5.jūnijs Atbildēt

Un npati ar veci punbliski izdarās kā lopu kūtī un pati līksmo kā govs pie pirmā ganu dienas! Laikam paģiras katru dienu!

4.jūnijs Atbildēt

Cik gan riebīgi jūs cilvēciņi variet būt! Man to nesaprast. Kas jums nekauņām par naidu pret Baibu? Viņa ir pozitīvs cilvēks. Bet jums tiešām kā suņiem patīk tikai apriet citus bez iemesla. Vajag beidzot draudzēties ar galvu!

4.jūnijs Atbildēt

Vai es Jūs lamāju. Jūs , Daina , neskatāties šos plānos šovus , tamdēļ nezināt , ko Baiba gvelž pa 9 mēmiem pa LTV, nerunājot par saieta vakariem , kur viss iet pa gaisu, ka ne nošņaukāties!

4.jūnijs Atbildēt
Laine > p.teris

Vīrietis, kurš skatās ziepju operas līmeņa šovus...nav vīrietis.

4.jūnijs Atbildēt
Anita Kalnina > laine.5eb3b4d927f73

Vīrietis ari var skatīties ko vēlas, tas nav nekāds vīrietības rādītājs. Vīrietis var raudāt, skatoties Titāniku, un būt īsts vīrietis. Ja nu vienīgi jums īsts vīrietis skaitās tas, kas periodiski padauza no jums putekļus.

8.jūnijs Atbildēt

Piseniec, (tu zini kas tevi tā sauc), kā biji banāla lauku bāba, tā paliec. Un tavi šovi arī tikai priekš tādiem.

4.jūnijs Atbildēt

Nu bet tas tak ir skaidrs, kad resnā slaucēja parādās uz ceļa, tad suņi sāk riet, jo viņiem riebjas resnas kolhoznieces.... un kāpēc, NRA žurnalisti ir izdomājuši, ka tā slaucēja ir tv personība????? Vai tad viņa vada kādu aktuālu tv "dzīvā" satura šovu????? Viņa pat radio, nemāk "dzīvajā" izteikties.... bet tas, ka viņu uzfilmē kaut kādos jampampiņu lauķu "grāvējos", atbilst viņas smadzeņu kapacitātes maksimumam...

5.jūnijs Atbildēt

Te runā skaudība.Kuram kļuva sliktāk no tā, ka viņa bija kalna galā?Godprātīgi atsēdēja pašizolācijā.Komentētāji ir vēl sliktāki par mazajiem vaukšķiem,jo tie rej no bailēm,cilvēki no pārgudrības dzīvojot citu dzīves.

5.jūnijs Atbildēt

Man kaut kur Sipenieks patīk, bet spraust viņai negribētu.

5.jūnijs Atbildēt

Baiba,šoreiz runa nav par pašu braucienu,bet Jūsu attieksme pret notiekošo!Es-Baiba,visam uzspļauju,jo esmu BAIBA!Runa ir par sevis stādīšanu virs pārējiem!Atvedīšu vīrusu-nu un.....

5.jūnijs Atbildēt

Es domāju tieši tāpat- tas bija augstprātīgi. Skaust nav par ko. Domāju, ka principā Baiba ir asprātīga un labsirdīga, bet viņas devums šovos gan nev nekā vērts. Vienkārši tāds darbs!

5.jūnijs Atbildēt

Nevienam neskauž Sipenieces izdarības!Ja par skaušanu runājam!Jā, ši tā sauktā skatuves dīva ir plātīga un skaļa un uzbāzīga. 5 min varbūt viņas plātīšanos var izturēt bet 6. - ir par daudz. Kāpec cilvēki ir kaut kādi kvankšķi vai vaukšķi?! Obligāti nav apsaukāties! Un tas nu ir patiesām, citi sēž un nekur nelido nekur, bet šamai vajag uzreiz un tagad! Uz Austriju!! Tikko baltics sāka lidot uz Igauniju, aizspeērās tur! Nu žēl kādam tas viss!? Nu tacu it nemaz, laimīgu taciņu! :))

5.jūnijs Atbildēt

Īpaši gudra un erudīta bāba, man nāk atrauga, kā viņu sadzirdi

5.jūnijs Atbildēt

Baiba ir gudrāka par tevi, jo viņai ir 50, bet tev tikai 15!

5.jūnijs Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 18:27

Jaunākās diskusijas