Viņķele stāsta, kā jutusies dīdžeja lomā

Rita Lazda 3.jūn
 
Dāvis Ūlands/F64 Photo Agency
Maija sākumā veselības ministre Ilze Viņķele, iespējams, pārsteidza daudzus iedzīvotājus ar iejušanos dīdžeja lomā. Tiesa, pati ministre stāsta, kā jutusies jaunajā tēlā.
Horena Stalbes "youtube.com" kanāla raidījumā "Rullē Ar Horenu" I.Viņķele norāda, ka sākums bijis nedaudz neveikls, taču pēc tam jau viss izdevies. Viņa arī nav kautrējusies komentēt diskotēkas laikā parādīto žestu, norādot, ka tas nebija veltīts cilvēkiem, viņai ļoti patikusi tā viena dziesma un ritms un viss. "Tas pilnīgi noteikti nebija nevienam adresēts," uzsver ministre.

Jau vēstīts, ka pēc ministres uzstāšanās vislielākās diskusijas sociālajos tīklos bijušas par viņas parādīto žestu. Kamēr daudzi aizstāvēja politiķi norādot, ka tas, iespējams, sanācis nejauši, tikmēr žurnālists Guntis Bojārs raidījumā "Tieša runa" uzdeva jautājumu, vai ministre ar šo žestu vēlējusies ko parādīt žurnālistiem. Vairāk par to lasi šeit.

Komentē 8

 
Anonīms
 

Man arvien vairāk Ilze iepatīkas.

3.jūnijs Atbildēt

Uzaicini uz Jēkabpili.

3.jūnijs Atbildēt

Šajā jomā man viss ir sen sakārtots. Piedāvā tepat "īpaši stulbs" vai Viņķelei. Esmu dzirdējis, ka pie jums klientus parasti apzog. Vai tiesa?

3.jūnijs Atbildēt

Lai nu netaisnojas un negudrojas, paskats bija nožēlojams. Ministrēšanu nemaz šoreiz nepieminēšu.

3.jūnijs Atbildēt

Stulbā kaza atkal muld pa deviņi mēmi.

3.jūnijs Atbildēt

cien. Viņķeles kundze Jūs labi zināt ko šis žests nozīmē anglosakšu kultūrā, tāpēc kā Latgalietis latgalietei teikšu to ko šādos gadījumos saka šajās zemēs Kuce,tu kaut ko rādīju,bet es slikti redzu atnāc un parādi man arī

3.jūnijs Atbildēt

Tu neesi slaucējas meita lai nezinātu ka,normālā valstī tava politiskā un akadēmiskā karjera ar to pašu būtu beigusies

3.jūnijs Atbildēt

Jā , 2 reizes gribēja savai neko nepeveikušai paaudzei samazināt pensija s, lai čomen;em varētu pensijas pacelt par d.....s darbu, kā too izdarīja premjera un prezidentu vadītielikum agrozījumi un 6 mēnešiem. Banda! Viņķelim vēl jaunam pensija 5000 eiras!

4.jūnijs Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 4:13

Jaunākās diskusijas