Kāpēc Aigars Grāvers lūdz draugiem un paziņām dzēst viņa telefona numuru?

Viktorija Gabrjuna 5.jūn
 
Mārtiņš Zilgalvis/F64
Grupas "Jumprava" solists Aigars Grāvers aicina ikvienu, kurš plāno izmantot jauno lietotni "Apturi Covid", dzēst viņa telefona numuru no kontaktu saraksta, vēstīts Gitas Vīksnes materiālā "Aigars Grāvers: "Nevēlos, lai valdība mani izseko"" izdevumā "Privātā Dzīve".
Grāvers uzskata, ka ar jaunās lietotnes palīdzību cilvēku kontakti kļūs zināmi "Apturi Covid" lietotnes īpašniekiem.

"Redzot, kas notiek Ķīnā ar līdzīgas lietotnes izmantošanu, es atsakos kļūt par "Apturi Covid" lietotnes tiešu vai netiešu lietotāju. Es nevēlos, lai valdība vai kāda cita organizācija jebkādu iemeslu dēļ izseko mani. Tas ir pretrunā ar manām cilvēktiesībām," pauda Grāvers.

Uz jautājumu, vai šādi viņš nebaidās aizbiedēt draugus un sadarbības partnerus, Grāvers atbild, ka tādā gadījumā viņam būs citi draugi.

Komentē 15

 
Anonīms
 

Pilnībā piekrītu,atbalstu,pareizi,Aigar!

5.jūnijs Atbildēt

pareizi tedi ka pareizi aigar! tā turēt.

5.jūnijs Atbildēt

no vienas puses var saprast, no otras nē. šai aplikācijai ir konkrēts mērķis,- sabiedrības interesēs ir nodrošināt visiem potenciāli slimajiem caurskatamību, un tas ir pareizi. Tāpat nedomāju, ka Aigars ir tik svarīgs indivīds, kam valdība vēlētos sekot, ārpus aplikācijai noteiktajiem rāmjiem. Kādus cilvēk un naudas resursus vajag, lai katru izsekotu. Un kam gan valdībai tas būtu vajadzīgs. Viņs nav ne sazvērnieks ne politiskais aģitators. Bet izsekot bezatbildīgus inficētos, gan ir vērts.

5.jūnijs Atbildēt

tev ar galvu kaut kas nav kas nav kārtībā vai arī vienkārši neproti domāt..

5.jūnijs Atbildēt

Pilnīgi pareizi. Un kurš ir tik naivs, ka domā, ka pie vajadzības viņu tāpat neatradīs? Tik un tā katrs mūsu solis telefona operatoram ir redzams.

6.jūnijs Atbildēt

Sagàjis greblì.Izsekot?Jùtàs sv ariga persona?

5.jūnijs Atbildēt

Nav obligāti jābūt svarīgai personai, lai būtu kaudzēm ieguvumu no tevis izsekošanas. Pat no tādām kazām, kā tu. Visi šie pļūtītāji pat nesaprot uz ko mēs lēnām ejam.

7.jūnijs Atbildēt

Grāvers aiziet otkazā.

5.jūnijs Atbildēt

Pilnīgi pareizi!Es atbalstu Tavu nostāju,Aigar!

Pārāk daudz mūsu valdība no mums grib,tikai paši,pretī neko nav devuši un nedos!

Vieni vienīgi meli un zagšana,to viņi pieprot,kā neviens!

5.jūnijs Atbildēt

Mani droši vien kāds nosodīs, bet uzskatu, ka aplikācija nav pielietojama ārstiem, īpaši, ja tie var saskarties ar COVID inficētu pacientu, bet neuzzinās, kad, kur, pat kaut vai aptuveno laiku nezinās. Tieši šī iemesla dēļ es arī to nelietoju un nedomāju to darīt. Ja būtu kaut vai vieta un laiks norādīts, tad es kā ārsts varētu saprast, vai darba vietā, kur tiek lietoti aizsardzības līdzekļi, vai tomēr kaut kur ārpus darba, kur esmu tāda pati kā vairums apkārt staigājošo, bez maskas un cimdiem.

5.jūnijs Atbildēt

Nav ko uztraukties visus tāpat sen jau izseko viņu pašu viedierīces.

5.jūnijs Atbildēt

Pilnībā piekritu Aigaram. Jaunā lietotne absolūti pārliecina par to, ka masas (mūs , iedzīvotājus) ir jākontrolē, ka mēs esam nesaprātīgs aunu bars. Čipošana dažādos veidos,Šoreiz ar lietotni"Apturi Covid". Ar to viņi apliecina-jūs paši neko neapjēdzat, jūs jāvada, jākontrolē. To grib panākt lietotnes uzspiedēji, mums iegalvojot, ka tas viss mūsu labā.

6.jūnijs Atbildēt

Piekrītu Grāverim! Te neuzkrītoši un caur meliem un viltus mūs visus tin ap pirkstu.Nav nekāda cronīša, šī aplekācija aizkonkrētā mērķa cilvēkus dzen izmisumā.Ko darīt ka man blakus slims ar gripu??? skriet bļaut glābiet???? tā ir vispasaules sistēmas maiņa caur šo izdomāto slimību, tikai kāpēc tādā veidā valdība atmazgā miljardus??? cik saņēma draugi kuri izgudroja aplikāciju?? cik karantīnas laikā izlietots tieši šim mērķim??? nekur nevien neatbild! kur ir tās palātas ar slimajiem?? parādiet, kāpēc klīst runas, ka maksā lai tikai meddarbinieki pieraksta ka ir slimi???? vai tas nav ārprāts??? cik ilgi mūs bendēs????

6.jūnijs Atbildēt

Es nesaprotu, kā cilvēki to vispār pieļauj! Daudzām rīcībām nav nekāda pamatojuma, pietiek tikai apmuļķot dažus lielākos brēcējus un pēkšņi par visu varēs aizbildināties ar ''drošību'' un citiem izdomātiem ''ieguvumiem''

7.jūnijs Atbildēt

Variants lietot nevis viedtlefonu, bet podziņtelefonu laikam nepastāv?

6.jūnijs Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 18:03

Jaunākās diskusijas