Keita pikta par publikāciju, ko par viņu veidojusi Meganai zināma persona

Rita Lazda 2.jūn
 
PA/SCANPIX/LETA
Šķiet, ka intrigas un kaislības britu karaliskajā ģimenē ir teju nebeidzamas. Arī šoreiz britu prese atklājusi jaunu informāciju par kādu publikāciju, kas pamatīgi sadusmojusi prinča Viljama sievu Ketrīnu.
Kā vēsta medjis "The Sun", tad Kembridžas hercogiene vērsusies tiesā pret izdevumu "Tatler", kas, viņasprāt, publicējis ar nepatiesu un melīgu informāciju pilnu rakstu. Konkrētajā publikācijā bijis minēts, ka Ketrīna karaliskajā ģimenē jūras izsmelta un iesprostota.

Pēc tam, kad dāma vērsusies tiesā noskaidrots, ka raksta autore ir Anna Pasternaka, kura ir draudzene bijušajai izdevuma žurnālistei Vanesai Mulrūnijai, kura, savukārt, ir tuva Meganas Mārklas labākās draudzenes paziņa.

Tiesa, tiek noliegts, ka faktus šāda materiāla tapšanai žurnālistiem būtu atklājusi Megana Mārkla.

Jau vēstīts, ka britu prese pēdējā laikā arvien biežāk veido publikācijas arī par Kembridžas hercogienes Ketrīnas gaitām. Vēl nesen tika vēstīts, ka tuvi draugi atklāj, ka dāma arvien biežāk sāk izturēties kā karaliene.

Komentē 3

 
Anonīms
 

Viņa arī ir topošā karaliene un liekat Ketrīnu mierā.

2.jūnijs Atbildēt

lai izlamā, paliks vieglāk. Vispār jau tā ir, jo vairāk dusmojas un pievērš uzmanību, jo vairāk rakstīs .

2.jūnijs Atbildēt

Man jau, par viņiem lasot, nervi galīgi čupā. Neiet šiem tur arī nekādā galā, bet iedzimtās empātijas dēļ ciešu es un gan jau vēl kāds sirsnīgs latvietis.

2.jūnijs Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 12:14

Jaunākās diskusijas