Raimonds Pauls vairs necer šovasar ieraudzīt meitu

Viktorija Gabrjuna 2.jūn
 
Vladislavs Proškins/F64
Slēgto robežu dēļ maestro Raimondam Paulam nav iespējas satikt Francijā dzīvojošo meitu Aneti. Pauls uzver, ka cenšas par to nedomāt, vēstīts Intas Mengišas materiālā "Maestro atmetis cerības Latvijā sagaidīt meitu" izdevumā "Kas Jauns".
Raimonds Pauls stāsta, ka meita Anete aizvien netiek prom no Francijas.

Lidot paaugstinātā asinsspiediena dēļ viņa nevar, atliek tikai braukt ar automašīnu, taču tas pgaidām nav iespējams slēgto robežu dēļ.

Tāpat meitai esot bail, kad atvērs robežas, būs garas cilvēku rindas, līdz ar to braukšana uz Latviju var pārvērsties par īstu murgu.

"Man ir ļoti žēl, ka viss tā ir izvērties, viņai jau tagad vajadzēja būt Rīgā, bet diemžēl joprojām nav. Un nav arī cerību, ka šajā vasarā tas varētu notikt," pauda Pauls.

Komentē 6

 
Anonīms
 

Cienījamais MAESTRO! Ticiet un ceriet meitiņu ieraudzīt.Jūs satiksities.

2.jūnijs Atbildēt

Bēdāšos kopā ar Paulu.

2.jūnijs Atbildēt

R.Pauls laikam nedraudzējas ar ārlietu Edgaru. Šamais varētu pa diplomātiskiem kanāliem ar kuģi meitu šurp atvest.

2.jūnijs Atbildēt

Daudziem tā dzīvošana ārzemēs sarežģījusies vīrusa dēļ, tāpēc ģimenei jāturas kopā, bet latvietis nebūs latvietis, ja negribēs palepoties, ka es jau ārzemēs, te taču nav ko darīt! Gribēja kā labāk, sanāca vēl labāk.

2.jūnijs Atbildēt

Vidusmēra latvietis nebrauc uz ārzemēm, lai palepotos, bet izmisuma un bezdarba dzīts.Latvijā ne visiem pietiek to silto vietiņu, kāds paliek aiz borta un ir spiests aizbraukt. Tādu būs aizvien vairāk. Mēs te gribētu savas ģimenes, bet esam šķirti, un tā ir tautas lielākā traģēdija.

2.jūnijs Atbildēt

Broñizlava tu nopietni?

3.jūnijs Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 12:27

Jaunākās diskusijas