Eilands sagatavojis īpašu dāvanu mediķiem

tautaruna.lv 2.jūn
 
Vladislavs Proškins/F64 Photo Agency
Sadarbībā ar veikalu "DEPO", 3.jūnijā 20:00 Rīgā, Ventspils ielā 50, SIA GaCo telpās, Ralfs Eilands translēs savu pēdējo online koncertu "Visu Labu, Online Koncerti!", kuru klātienē varēs vērot arī 10 skatītāji.
"Šis būs mans pēdējais online koncerts, jo esmu sapratis, ka īstus koncertus nespēs aizvietot nekas. Pavisam nesen ar domubiedriem dibināju "Pašnodarbināto mūziķu biedrību", kura šobrīd jau tiekās ar dažādu nozaru speciālistiem, lai spētu saprast, kā, pēc iespējas ātrāk un drošāk, mēs spētu atgriezties kaut cik ierastos koncertu apstākļos. Esam uzrunājuši drošu koncertu plāna izveidei talkā nākt arī infektoloģi." stāsta Eilands.

Šis koncerts būs īpašs ar to, ka 10 skatītāji varēs iegādāties VIP biļetes, lai notkumu vērotu "dzīvajā". Pieejamas būs arī ierastās tiešsaistes biļetes, kā arī biļetes ar opciju austeru piegādei Rīgā un Pierīgā.

Mūziķis šajos smagajos laikos, kuros esam nonākuši, ir atradis vēl kādu veidu, kā var atbalstīt citus - ar savu darbu. Tieši tādēļ biļetes ar koncerta kodu tiks dāvātas visām slimnīcām un mediķiem, kuri ir nonākuši vīrusa epicentrā un ar savu darbu cenšas pasargāt mūs no nelaimes. Medicīnas darbiniekiem ir jāsazinās līdz 03.05.pl.14:00 rakstot uz epastu: management@ralfseilands.com

"Paldies Jums, es to ļoti novērtēju! Ceru, ka koncerts ļaus uz brīdi pasmaidīt un atkal satikties ar kultūras nozari, kura mums visiem šobrīd ļoti pietrūkst!" teic Ralfs.

Komentē 1

 
Anonīms
 

Līdz šim Ralfs uz Jēkabpili nav bijis aicināts uzdziedāt.

2.jūnijs Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 4:13

Jaunākās diskusijas