Jānis Timma uzturas Latvijā; vai ar Annu Sedokovu?

tautaruna.lv 1.jūn
 
Ģirts Gertsons/F64
Latviešu basketbolsists Jānis Timma, kuru vieno romantiskas attiecības ar ukraiņu izcelsmes dziedātāju Annu Sedokovu, patlaban pavada laiku Latvijā.

Iepriekš Jāņa bijusī sieva Sana publicēja sociālajos tīklos bildes, kurās Jānis redzams kopā ar dēlu. Pēc Sanas ierakstiem varēja spriest, ka abi atraduši kopīgu valodu, jo Sana neslēpa, ka Jānis ar dēlu cenšas pavadīt tik daudz laika kopā, cik vien iespējams, kā arī palīdz finansiāli.

Arī pats Jānis sociālajos tīklos publicēja video fragmentus un fotogrāfijas, pēc kurām var noprast, ka sportists ir Latvijā un pavada laiku kopā ar dēlu.
View this post on Instagram

A post shared by ����� ����� (@janis.timma) on

Ekrānšāviņš no Instagram

Timma Latvija ieradās ar savu suni, amerikāņu buldogu Mambu.

Taču Timma Latvijā ieradās viens. Kā vēstījām iepriekš, Timma sociālajā tīklā instagram bija publicējis video, ar kura palīdzību pavēstījis, ka ilgojas pēc mīļotās.

Jau vēstīts, ka par abu romantiskajām attiecībām jau tika mēļots aizvadītā gada vasarā, kad presē parādījās pirmie kadri, kuros abi redzami kopā. Pēc tam, kad tapis zināms, ka abi ir oficiāli kopā, pāris nav vairījies sociālajos tīklos publicēt kadrus no savas kopābūšanas.

Komentē 3

 
Anonīms
 

Dzirdēju, ka ieradušies abi ar Annu, pat esot nolēmuši piedalīties kaut kādās ģimenes dzemdībās kā novērotāji. Bet jau nezinu.

1.jūnijs Atbildēt

Nedomāju, ka viņam ar Annu ir tikai romantiskas attiecības. Personīgi es nenociestos neizteicis kādu netiklu, bet abpusēji fiziskas labsajūtas gūšanas ideju.

1.jūnijs Atbildēt

Kiviči par attiecīgu samaksu droši vien būtu ar mieru.

1.jūnijs Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 18:03

Jaunākās diskusijas