Boriss Džonsons sācis sportot; bijusi nepieciešama arī karalienes atļauja

tautaruna.lv 27.mai
 
REUTERS/SCANPIX/LETA
Britu premjers Boriss Džonsons turpina atgūt spēkus pēc tam, kad slimnīcā ārstējās no jaunā koronavīrusa Covid-19. Džonsons pat sācis nodaroties ar fiziskām aktivitātēm, kurām, kā izrādās, bija nepieciešama ar pašas karalienes Elizabetes II atļauja, vēsta “Mirror”.

Izrādās, ka ar karalienes atļauju Džonsons var izmantot Bekingemas pils dārzus un pieguļošo teritoriju, kuros aizvadīt savas skriešanas nodarbības.

Britu premjers jau iepriekš apliecinājis, ka cenšas piekopt veselīgāku dzīvesveidu un uzlabot fizisko formu.

Džonsonam dota atļauja sportošanai izmantot Bekingemas pils teritoriju, lai nodrošinātu drošu sportošanas vidi un izvairītos no kontakta ar citiem veselīga dzīvesveida piekopējām publiskās sportošanas vietās.

Jau vēstīts, ka aprīļa beigās 55 gadus vecais Lielbritānijas premjerministrs un viņa līgava Kerija pasaulē sagaidījuši dēlu.

Lielbritānijas premjerministrs Boriss Džonsons, kurš pēc inficēšanās ar Covid-19 vīrusu bija nonācis slimnīcā, atgriezies darbā vien aprīļa beigās.

Pēc izrakstīšanas no slimnīcas 12.aprīlī Džonsons atguva spēkus premjerministra lauku rezidencē Čekersā, ārpus Londonas.

Džonsons trīs dienas pavadīja intensīvās aprūpes nodaļā un vēlāk atzina, ka pēc inficēšanās ar koronavīrusu "lietas varēja attīstīties gan vienā, gan otrā virzienā".

Komentē 4

 
Anonīms
 

Nu, nevajadzētu gan uzreiz tā trakot un skriet. Tādā vecumā jau pietiktu ar malkas un ūdens mājās sanešanu.

27.maijs Atbildēt

Saki, lai dome uzaicina Džonsonu uz Jēkabpili, tur spēcīga nūjotāju sekcija, varēs nūjot apkārt Radžu ūdenskrātuvei.

27.maijs Atbildēt

Tas taču sen zināms, ka karalienei nav tikai simboliska nozīme, viņa lemj pilnīgi par visu,atrodoties it kā ēnā, arī par Džonsona sportošanu.

27.maijs Atbildēt

TRAMPS NR.2 DIVI BRIESMOŅI

28.maijs Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 3:53

Jaunākās diskusijas