Rešetina sieva Zanda dalās ar atklāsmēm, ko devis pandēmijas laiks

tautaruna.lv 27.mai
 
Vladislavs Proškins/F64 Photo Agency
Nav noslēpums, ka pandēmijas laiks ir atnesis gan rūpes, gan jaunas atklāsmes daudziem. Piemēram, režisora un aktiera Intara Rešetina sieva, fiziskās sagatavotības trenere Zanda Zariņa-Rešetina atzinusi, ka novērtē šo laiku, kas ļāvis būt kopā ar ģimeni.

"Dzīve ir skaista! Tā notiek šeit un tagad, un ir tik svarīgi to apzināties!

Ja godīgi, tikai tagad tā pa īstam apjaušu, cik ļoti novertēju šo laiku, ko mēs ar mājniekiem pavadām kopā, kas nepārtrauktā “skrējiena” dēļ bija kļuvis teju kā ekskluzīvs pasākums.

Zinu, ne mani vienu “apciemojušas” šīs domas un sajūtas, bet šis laiks, kad straujais pasaules ritējums apstājies, bijis tik svētīgs, lai nonāktu pie kādam atziņām, lai aizdomātos par vērtībām, vēlmēm un virzību savā dzīvē. Esmu apņēmusies neatgriezties tai vāveres ritenī, kurā biju līdz šim. Nav nekā svarīgāka par būt šeit un tagad, kopā ar saviem vistuvākajiem, vismīļākajiem.... laiks skrien tik ātri... un mēs tam līdzi! Saudzējiet sevi!" aicina Zanda.

View this post on Instagram

A post shared by ℤ�ℕ�� ℤ���ņ� ℝ�š����� (@zandazr) on

Zanda jau iepriekš uzsvērusi, ka viņai svarīgāk ir atrast laiku ģimenei, veltīt uzmanību savai otrajai pusīte, darbs var pagaidīt.

Jāatgādina, kā 2018. gada februārī rakstīja izdevums "Vakara Ziņas", Rešetins pēc tam, kad izskanēja runas, ka viņš bija uz brīdi pametis savu skaisto sieviņu, nu atrādījis sabiedrībai, ka ģimenē viss ir vislabākajā kārtībā.

Par Intara Rešetina un viņa sievas Zandas Zariņas-Rešetinas laulības krīzi un aktiera sānsoli baumas izskanēja 2018. gada rudenī. Acīgākie TV skatītāji bija pamanījuši, ka Intaram Rešetinam, kurš vadīja raidījumu ciklu «Sapnis par Ameriku», pat no rokas bija pazudis laulības gredzens.

Komentē 3

 
Anonīms
 

Nē, nu, sakiet, ko gribat, bet ir tie visi rīdzinieki tādi kā pajocīgāki cilvēki...

27.maijs Atbildēt

Publiska bučāšanās neliecina ne par ko labu.

27.maijs Atbildēt

Apnicis jau tas rešetins. Jā ne par pugačihu vai rajecku tad par rešetinu. Un atkal pa apli.

27.maijs Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 3:53

Jaunākās diskusijas