Busulis atklāj Krievijas šovbiznesa aizkulises

tautaruna.lv 2.jūn
 
Vladislavs Proškins/F64
Dziedātājs Intars Busulis Agneses Meieres materiālā "Šeit esmu laimīgāks" izdevumā "Ieva", runājot par Krievijas šovbiznesa zvaigznēm, atklāj, ka viņi ir ļoti interesanti cilvēki.
"Bet vispār viņi ir ļoti interesanti cilvēki. Kā viņi jokojas, komunicē! Piemēram, pie galdiņa sēž dzejnieki, rakstnieki, mūziķi - vārdu sakot, inteliģenti cilvēki. Un pēkšņi kāds pamanās pateikt vārdu bļ...., un visi pārējie smejas!

Kā tas vispār iespējams - to padarīt par smieklīgu lietu? Lūk, to es gribētu iemācīties. Stāvu malā un pētu, un man ir ļoti interesanti," stāstīja Busulis.

Intars gan piebilst, ka Krievijas šovbiznesā nejūtas kā savējais. Viņš gan nesauc sevi par garām ejošu presonāžu, bet arī uz slavenību tusiņiem nav sevišķi daudz bijis.

Komentē 6

 
Anonīms
 

Nefleitē, nu. Tikai nesaki, ka neproti vārdus bļ... vai jptv..., atradis ko atklāt.DDD

2.jūnijs Atbildēt

Lasīt neproti,vai arī neizproti izlasīto.Kurā vietā viņš saka,ka neprot šos vārdus?Viņš saka,ka nesaprot,kāpēc viņi smejas,kad izrunā šos vārdus.Jo parsti tos izsaka dusmās,no pārsteiguma

2.jūnijs Atbildēt

:DDD Nu ir gan temats par ko uzsākt detalizētu diskusiju. Ja tādi vien ir Busuļa iespaidi par Maskavu, tad nav vērts viņam tur nemaz braukt. Bauris visās vietās ir un paliek bauris.

2.jūnijs Atbildēt

Talsos "bļē" vietā saka "velns parāvis" vai "piķis un zēvele".

2.jūnijs Atbildēt

Nez vai saprot - to ka šie sauc latviešus par fašistiem vai smejas līdzi.

2.jūnijs Atbildēt

Nu stulbaka par vinu Latvija nav

2.jūnijs Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 10:08

Jaunākās diskusijas